Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Giedrius Rimša – Dieve, pastatyk mus vėl ant kojų! (Ps 80) 5 2011-02-02 — 19:59

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

 • Klausytojas

  Klausytojas 2011-02-04

  Labas Emili. rasei: “Večiau išgirskite ką pamokslininkas sako ir įsidėkite į širdį” Manau neatmeskite savo gero įpročio dėl vieno žmogaus pastebėjimo. Bet jei taip atsitiktų, tai reiškia, kad jūsų žodžiai buvo skirti ne man, nes aš ir toliau klausysiu pamokslus, nes jie tikrai verti dėmesio. Tiesiog pasakiau patarimą ir tiek. Ir atleiskit, nenoriu painiotis į ginčus, nes per juos galim prarasti vienas kitą nuoširdumo vienas kitam lygmeny. Gerų dienu, mielas drauge

 • Emilis

  Emilis 2011-02-04

  Ačiū už tavo, klausytojau, paskatelę apie Jėzų. Nesu aš bedievis ir Raštą skaitau. Galiu atskirt kur yra tai, kas jame parašyta, o kur prasideda žmogiškos spėlionės ir bandymai prie mūsų pačių susikurto įsivaizdvimo pritempti visą pasaulį. Jėzus ne išimtis. Tad šiuo klausimu su tavimi nediskutuosiu. Žinau vieną – reikia skirti ekspresyvumą ir šventumą. Jono Krikštytojo švelnuoliu pavadint niekas negalėjo, o Dievas per jį darė didelius dalykus.
  Kiek suprantu, pats esi adventistas ir suprantu, kodėl džiaugiesi, kad kiti klauso bažnyčios, į kurią pats vaikštai, pamokslininkų. Nesuprantu tik vieno, kaip tu gali tikėtis, kad aš, pašalinis žmogus, juos vertinsiu ir klausysiu, kai pats juos viešai kritikuoji?

 • Klausytojas

  Klausytojas 2011-02-04

  Labas Emili. Džiaugiuosi, kad tau adventistų pamokslininkai padaro įspūdį. Juk priešingai ir negali būti :) juk jie skelbia žinią šiems laikams, kaip Raštas sako. O kas liečia Jėzų su rimbu: ar jis norėjo nuskriausti juos? ne. Ar jis pratrūko pykčiu? ne. Ar tai buvo Jo Tėvo namai? taip. Jėzus turėjo įgaliojimus taip elgtis, ir toks jo elgesys atspindėjo šventą uolumą, skelbiantį Jo misiją, kad kaip Jis apvalė šventyklą, taip Jis apvalys žmonių širdis nuo nuodėmės: nuo žemiškų troškimų, savanaudiškų geismų ir žalingų įpročių, kurie smugdo sielą. Kodėl kunigai bėgo iš šventyklos kiemo? Kodėl jie nesipriešino Jėzui tada, ten šventykloje? Nes Kristus kalbėjo su karališku orumu. Kai Dieviškumas suspindėjo iš žmogiškosios prigimties, jie pajuto, tartum stovėtų priešais amžinojo Teisėjo sostą ir girdėtų jiems skelbiamą nuosprendį, galiojantį dabar ir amžinai. Tuo metu daugelis patikėjo, kad Jis – Mesijas. Bet kiti nė nemanė gailėtis, jie ėmė Jo nekęsti. Susimąstę, bet su neapykanta širdyje, jie palengva grįžo į šventyklą. Kai jie bėgo, vargšai pasiliko, o dabar šie žmonės žiūrėjo į Jėzų, Kurio veidas švietė meile ir užuojautą. Koks bebūtų skelbėjas, rimbas jam neduodamas. Tačiau Jis pažadėjo suteikti galią per Šv. Dvasią (Lk 10,19; Apd 1,8) kiekvienam Jo Žodžio skelbėjui. Tu man uždavei klausimą: ka apie tokį Jėzų (su rimbu) jūs pagalvotumėte? jau parašiau, ka pagalvočiau. Bet jokiu būdu jo poelgiu neįgaliokime skelbėjų taip elgtis. Aš įsiklausau į žinią. Bet manau tu sutiksi, kad svarbu kokioje dvasioje skelbi Viešpaties Žodį. Jei vadini tai kritika, tai aš daugiau pavadinčiau tai patarimu. O juk nuolankus žmogus tai įvertins šviesoje, o ne iš kart atmes. Esi šaunus, Emili, kad klausais adventistų pamokslininkų ir vertini jų skelbiamą žinią. Būtų malonu su tavimi kada akis į akį pabendrauti. Noriu tau palinkėti likti ir toliau tokiu dvasiškai ieškančiu žmogumi. Nuoširdžiai, tavo nepažįstamas draugas.

 • Emilis

  Emilis 2011-02-04

  Klausytojui. Nesu tikras, ar šis pamokslininkas barasi ir rėkauja gatvėse. Tikiu kad ne. Nereikėtų painioti skirtingų dalykų. Pamokslaudamas Jėzus ir botagą buvo panaudojes. Įdomu, ką apie tokį Jėzų jūs pagalvotumėte? Večiau išgirskite ką pamokslininkas sako ir įsidėkite į širdį, o ne kritikuokite. Man asmeniškai labai patiko. Nesu adventistas, bet adventistų pamokslininkai man padarė įspūdį. Ačiū.

 • Klausytojas

  Klausytojas 2011-02-03

  Apie Jėzų parašyta, kad “” Jis nesibars ir nešūkaus ir niekas negirdės Jo rėkaujant gatvėse.” Ar Dievo Žodžio skelbėjai kitokie? Tik atspindėdami Jo charakterį galime veiksmingai kalbėti apie Jo charakterį. Daugiau nuolankumo kalbant Dievo Žodį!

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!