Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Laiminga santuoka, laimingi namai (Deividas Vanagas) 0 2012-08-14 — 20:40

Šiame seminare, kuris pagrįstas Šventojo Rašto krikščioniškais principais, Jūs galėsite sužinoti Dievo požiūrį į santuoką ir šeimą, į meilę ir intymius santykius bei atrasti naujus negirdėtus būdus, kaip visa tai pagerinti!

Šiame seminare nesistengiama įvardinti visus blogus dalykus, kurie griauna mūsų santykius, bet daugiau dėmesio skiriama teigiamiems dalykams, kurie iš tikrųjų padeda sutvirtinti ir išlaikyti mūsų turimus arba būsimus santykius.

Šiame seminare jūs taip pat sužinosite ne tik kaip patenkinti vienas kito fizinius poreikius, bet kaip patenkinti emocinius bei dvasinius poreikius, kuriuos turi kiekvienas žmogus, tačiau apie juos paprastai mes ne daug ką težinome arba jei žinome, tai laikome nesvarbiais.

Ir trečias, svarbiausias dalykas šiame seminare yra tai, kad jame naudojamos medžiagos pagrindą sudaro ne žmogiška išmintis, bet dieviška – visi pamokymai ir principai, kuriuos jūs išgirsite šiame seminare, yra paimti iš Šventojo Rašto (dar kitaip vadinamo Biblija). Per šį seminarą jūs taip pat galėsite pamatyti kokią praktinę reikšmę šiame nuolat besikeičiančiame pasaulyje turi ši dieviška knyga jūsų gyvenime, baigta rašyti beveik prieš 2000 metų.

Ir dar vienas šio seminaro privalumas – jeigu jį išklausius jūs nuspręsite naudoti jame išdėstytus dieviškus principus, norėdami pagerinti ir sustiprinti savo santykius su jūsų mylimaisiais, jums į pagalbą ateis pats Dievas, nes jei jūs priimate Jo pamokymus, reiškias jūs priimate ir Jį patį, o Jis su džiaugsmu padės jums. Tai yra ne mano pažadas, bet paties Dievo Sūnaus Jėzaus: „Iš tiesų, iš tiesų sakau jums: kas priima mano pasiuntinį, tas priima mane, o kas mane priima, priima tą, kuris mane yra siuntęs“. „Jei kas mane myli, laikysis mano žodžio, ir mano Tėvas jį mylės; mes pas jį ateisime ir apsigyvensime“. Evangelija pagal Joną 13, 20 ir 14, 23.

1. Laimingos santuokos pamatas
2. Dievo planas santuokai tinkamas šiandien
3. Kas yra meilė
4. Penki būdai mylėti
5. Santuokos patalas
6. Meilė padedanti ištesėti santuokos priesaiką
7. Niekada nemirštanti meilė
8. Meilės giesmė, arba giemsmė meilei

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!