Adventistų bažnyčios siūlomą aukštąjį išsilavinimą bus galima įgyti ir Baltijos šalyse

Kiekvienas Dievo vaikas turi gilesnį norą suprasti Dievo žodį ir bažnyčios misiją. Įgyti aukštąjį išsilavinimą religijos srityje yra labai svarbu pastoriaus tarnystei, tačiau tai yra galimybė, kuria gali pasinaudoti visi. Mes priklausome bažnyčiai, kuri vadovaujasi „Sola Scriptura“ principu ir ieško atsakymų į klausimus, klausydami ne žmogaus nuomonės, net ir ne pastoriaus, bet tai, ką sako Dievo Žodis. O tam, kad gerai jį suprastume, reikia šį Žodį studijuoti!

Todėl Baltijos Unijos Konferencija, užtikrindama kokybišką išsilavinimą pastoriams Baltijos šalyse, nuoširdžiai kviečia ir eilinius bažnyčios narius: prisijunkite prie Biblijos, teologijos ir misijos studijų!

Kad išsilavinimas būtų prieinamas kiekvienam, kurio širdyje Dievas įdės norą mokytis,  buvo atsižvelgta į finansinius ir praktinius dalykus.

• Mokestis už mokslą yra sumažintas iki simbolinės sumos, kad kiekvienas norintis galėtų studijuoti.

• Intensyvūs mokslai vyks po 1 savaitę kiekvieną mėnesį.

• Tie, kurie neturės galimybės visada dalyvauti studijose dėl darbo ar kitų aplinkybių, galės prisijungti prie paskaitų nuotoliniu būdu per internetą bei pasiklausyti įrašų jiems patogiu metu.

• Studijoms reikalingos anglų arba rusų kalbos žinios, nors visos paskaitos bus verčiamos; bet atsiskaitymo darbus studentams, tikriausiai bus leista rašyti net gimtąja kalba.

Religijos bakalauro studijų programa bus pradėta įgyvendinti 2021 m. rugsėjo mėn., tačiau 2022 m. planuojama pasiūlyti ir teologijos magistro programą. Tiems, kurie turi kitos srities išsilavinimą, bet neturi šios srities išsilavinimo, rekomenduojama jau šiais metais pranešti apie susidomėjimą programos koordinatoriams, nes norint įstoti į magistrantūrą gali prireikti atskirų kursų, kuriuos reiks baigti dar šiais metais iki programos pradžios.

Informaciją galite rasti internetiniame puslapyje: www.bauc.lv (anglų kalba), BA (bakalauro) programos skiltyje. Sekite informaciją apie aukštojo išsilavinimo, Biblijos ir tarnystės studijas Baltijos Unijų Konferencijos (BAUC) „Facebook“ puslapyje! Norėdami gauti atsakymus į klausimus, taip pat galite susisiekti el. paštu arba telefonu: [email protected]; +371 29884712 (taip pat per „WhatsApp“). Priėmimas į studijų programą prasidės 2021 m. balandžio mėn. Taip pat visi norintys mokytis yra kviečiami užpildyti trumpą klausimyną apie pateiktas įvairias išsilavinimo galimybes: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSffCWuaGBq8ITTIKZgJx9FCYIq4Wjg0rzGyXMfC2aAbZNC54Q/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&gxids=7628