Naudingos nurodos

Naujienos

Adventist World yra tarptautinis žurnalas, kuriame pateikiamos naujienos, įkvepiančios istorijos ir doktrininiai straipsniai, kuriais siekiama supažindinti narius visame pasaulyje su pasauline Bažnyčios misija ir veikla.

ANN yra oficiali Septintosios dienos adventistų bažnyčios naujienų tarnyba. Joje pateikiamos naujienos, pranešimai spaudai ir pasaulinės Bažnyčios veiklą ir iniciatyvos.

ADVENTIST REVIEW

Adventist Review yra pagrindinis Septintosios dienos adventistų bažnyčios žurnalas, kuriame pateikiamos su adventistų bendruomene susijusios naujienos, komentarai ir teminiai straipsniai.

Media

Adventist Review TV yra Septintosios dienos adventistų bažnyčios sukurtas užsakomųjų vaizdo įrašų tinklas, siūlantis šeimai skirtą turinį įvairiomis temomis. Platformoje pateikiami trumpi vaizdo įrašai apie tikėjimą, sveikatą, gamtą, mokslą, liudijimus ir gyvenimo būdą, skirti įkvėpti ir šviesti įvairaus amžiaus žiūrovus.

Hope Channel – oficialus Adventistų bažnyčios televizijos tinklas. Jame pateikiamos naujienos apie programas, pagalbos projektus ir liudijimus.
Hope Channel tinklas

Adventist World Radio (AWR) yra oficiali pasaulinė Septintosios dienos adventistų bažnyčios radijo tarnyba, transliuojanti įkvepiantį ir vilties kupiną turinį daugiau nei 100 kalbų. Naudodama trumpąsias bangas, AM, FM bangas ir transliacijas internetu, AWR pasiekia atokias ir sunkiai prieinamas vietoves visame pasaulyje, daugiausia dėmesio skirdama dvasiniam praturtinimui ir visuomenės sveikatos švietimui.

Three Angels Broadcasting Network (3ABN) – tai 24 valandas per parą veikiantis krikščioniškas televizijos ir radijo tinklas, kurio tikslas – dalytis Evangelija ir teikti tikėjimu pagrįstą turinį visame pasaulyje. Įkurtas 1984 m., 3ABN siūlo įvairias programas, įskaitant biblinius pamokslus, patarimus apie sveikatą ir gyvenimo būdą, šeimai skirtas laidas, programas vaikams ir tiesiogines renginių transliacijas. Tinklo tikslas – tenkinti dvasinius, emocinius ir fizinius poreikius pateikiant praktinį ir įkvepiantį turinį.

It Is Written yra Septintosios dienos adventistų bažnyčios žiniasklaidos tarnyba, nuo 1956 m. transliuojanti krikščioniškas televizijos programas. Įkurta Džordžo Vandemano, ji buvo pirmoji spalvota religinė laida ir nuo to laiko tapo įvairiapusiška tarnystė. Programa, kurią dabar veda Džonas Bredšou (John Bradshaw), siekiama dalytis Evangelija ir spręsti šiuolaikines problemas, tokias kaip vienatvė, baimė ir savivertė, pasitelkiant pakilius ir įkvepiančius pranešimus.

Sonscreen kino festivalis yra kasmetinis renginys, kurį remia Šiaurės Amerikos septintosios dienos adventistų skyrius. Tai yra platforma jauniems krikščionių kino kūrėjams pristatyti savo darbus, užmegzti ryšius su profesionalais ir įgyti edukacinės patirties filmų kūrimo srityje. Festivalis apima įvairias filmų kategorijas, tokias kaip trumpametražis draminis, dokumentinis, komedinis, meninis / eksperimentinis, animacinis ir vidurinės mokyklos filmas.

Amazing Facts yra krikščioniška tarnystė, skirta dalytis Evangelija per įvairias žiniasklaidos platformas, įskaitant televiziją, radiją ir interneto išteklius. Ji siūlo įvairią medžiagą, pavyzdžiui, Biblijos studijų vadovus, vaizdo įrašus, straipsnius ir podkastus, kuriais siekiama gilinti Šventojo Rašto supratimą ir skatinti sveiką, tikėjimu pagrįstą gyvenimo būdą.

SUMTV – tai visą parą veikiantis pasaulinis krikščioniškos televizijos tinklas, kuriame transliuojamos šviečiamosios ir įkvepiančios laidos apie Biblijos pranašystes, laikų pabaigos įvykius ir Biblijos aiškinimą. SUMTV, kurią valdo Septintosios dienos adventistų bažnyčios tarnystė „Secrets Unsealed”, taip pat siūlo sveikos gyvensenos patarimus, maisto gaminimo demonstracijas ir praktinius patarimus kasdieniam gyvenimui.

Teologija

Adventistų Biblijos tyrimų institutas (BRI) yra oficiali Septintosios dienos adventistų bažnyčios organizacija, siekianti tobulinti krikščioniškosios teologijos studijas, supratimą ir praktiką iš adventistinės perspektyvos. 1975 m. Visuotinės konferencijos komiteto įsteigtas BRI teikia teologines žinias ir išteklius Bažnyčios vadovams ir nariams visame pasaulyje.

Adventist Theological Society (ATS) yra tarptautinė, profesionali, pelno nesiekianti organizacija, įsteigta kaip teologinis šaltinis Septintosios dienos adventistų Bažnyčiai. ATS siekia skatinti biblinį mokslą ir stiprinti Bažnyčios žinią bei misiją per įvairią mokslinę veiklą ir leidinius.

Mokslas

Pietvakarių Adventistų universiteto Dinozaurų mokslo muziejuje ir tyrimų centre veikia internetinis dinozaurų kasinėjimų ir tafonominių tyrimų projekto fosilijų muziejus. Ši platforma suteikia prieigą prie išsamaus skaitmeninio fosilijų, iškastų iš Lance formacijos Vajominge, katalogo. Muziejaus tikslas – pagerinti supratimą apie paleontologinius atradimus pasitelkiant išsamią dokumentaciją ir didelės raiškos skaitmeninius fosilijų modelius.

Geomokslų tyrimų institutas (GRI) yra Septintosios dienos adventistų bažnyčios remiama organizacija, siekianti tyrinėti gamtos pasaulį iš biblinės perspektyvos. Jos misija, įsteigta 1958 m., yra tyrinėti gamtą ir dalytis su Bažnyčios mokymu apie kūriniją. GRI daugiausia dėmesio skiria moksliniams tyrimams, nagrinėja mokslo ir biblinio pasakojimo apie sutvėrimą sąsajas.

Istorija

Septintosios dienos adventistų enciklopedija (ESDA) – tai internetinis šaltinis, kuriame pateikiama išsami informacija apie Adventistų bažnyčios istoriją, tikėjimą ir pasaulinę įtaką. Joje pateikiami straipsniai apie svarbiausias asmenybes, įvykius ir doktrinas. ESDA skirta Bažnyčios nariams, mokslininkams ir apskritai skaitytojams, besidomintiems adventizmu.

Adventistų archyvas yra oficiali Septintosios dienos adventistų Bažnyčios istorinių dokumentų, statistikos ir mokslinių tyrimų šaltinių saugykla. Archyvų, statistikos ir tyrimų biuro (ASTR) valdomas archyvas saugo ir suteikia prieigą prie didžiulės medžiagos kolekcijos, kurioje užfiksuota Adventistų Bažnyčios istorija ir veikla visame pasaulyje.

Andrewso universiteto Adventistų tyrimų centras (CAR) yra išsamus archyvas, skirtas Septintosios dienos adventistų bažnyčios istorijai ir paveldui išsaugoti. Jis sujungia Adventistų paveldo centro ir Ellen G. White Estate filialo išteklius ir siūlo gausią medžiagos kolekciją.

Ellen G. White Estate – tai organizacija, siekianti išsaugoti ir populiarinti Ellen G. White, vienos iš Septintosios dienos adventistų bažnyčios įkūrėjų, raštus ir palikimą. Įkurta pagal jos testamentą, „White Estate” tvarko gausią jos rankraščių, laiškų ir knygų kolekciją, užtikrina jų prieinamumą visuomenei ir remia jų vertimą bei leidybą visame pasaulyje.

EGW Writings – tai oficialus internetinis šaltinis, kuriame galima rasti visus išleistus Ellen G. White, vienos iš Septintosios dienos adventistų bažnyčios įkūrėjų, darbus. Svetainės naudotojai gali naršyti, skaityti, ieškoti ir dalytis jos raštais įvairiomis kalbomis.

Adventistų skaitmeninė biblioteka yra internetinis šaltinis, kuriame galima rasti didžiulę SDA istorinės medžiagos kolekciją. SDA generalinės konferencijos, Andrewso universiteto ir SDA bibliotekininkų asociacijos finansuojama biblioteka siekia padėti skleisti Evangeliją, siūlydama neribotą prieigą prie įvairių dokumentų, periodinių leidinių, knygų, nuotraukų ir kito archyvinio turinio. Bibliotekoje taip pat galima naudotis SDA periodinių leidinių rodykle (SDAPI), skirta moksliniams tyrimams ir viešam naudojimui