Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

ATEIKITE TOKIE, KOKIE ESATE 0 2018-09-16 — 00:09

Ir Dvasia, ir sužadėtinė kviečia: „Ateik!“ Ir kas girdi, teatsiliepia: „Ateik!“ Ir kas trokšta, teateina, ir kas nori, tesisemia dovanai gyvy­bės vandens (Apr 22, 17).

Vienam žmogui sugedo automobilio signalas, todėl jis nuvažiavo į miesto auto dirbtuves, kad jam jį pakeistų. Kai jis lyjant lietui priva­žiavo prie pastato, paradinės durys buvo užrakintos, o ant jų kabėjo lentelė su užrašu: „Duokite ženklą automobilio signalu!“ Ar kada nors esate jautę neviltį, kokią tada pajuto tas žmogus?

Aš niekada nepamiršiu, kaip stengiausi atversti savo sūnų. Mieste, kuriame tada gyvenome, padėtis nebuvo gera. Aš nerimavau dėl sū­naus, bijojau, kad ir jis nebūtų įveltas į kokį blogą darbą. Aš kalbėjausi su juo, per daug kalbėjausi, kol staiga supratau, kad, ko gero, jau užtenka kalbų ir reikia pradėti melstis.

Netrukus keletas mokyklos draugų, kuriuos aš gerbiau, pakvietė jį pasikalbėti į Biblijos mokytojo namus. Sūnus nusprendė ten nueiti ir užduoti keletą klausimų, į kuriuos negalėjo pats sau atsakyti. Taigi jis ten nuėjo ir ėmė žaisti savo žaidimą. Bet pokalbiui beveik įpusėjus sūnus ėmė ir sukluso. Tik vėliau jis sužinojo, kad kai kurie jo draugai meldėsi už jį. O jau besibaigiant pokalbiui jis išgirdo tai, ko jo nuomo­ne dar niekada nebuvo girdėjęs, nors aš jus užtikrinu, kad jau buvo! Tą vakarą jis išgirdo, kad norėdami ateiti pas Kristų neturime stengtis pakeisti pačių savęs, kad pas Kristų mes visada ateiname tokie, ko­kie esame, ir Jis pats keičia mūsų gyvenimą.

Sūnus parėjo namo laimingas ir susijaudinęs. Priėjęs prie manęs jis tarė: „Paklausyk, tėti, tu tik paklausyk. Mums nereikia stengtis pa­keisti savo gyvenimo, kad galėtume ateiti pas Kristų. Mes ateiname pas Jį tokie, kokie esame, ir Jis pats keičia mūsų gyvenimą!“

Aš nenorėjau sumažinti jo džiaugsmo, kurį jis patyrė dėl šio at­radimo, todėl apsimečiau nustebęs: „Iš tikrųjų?“ Atrodė, kad net ir kraujas mano gyslose pradėjo tekėti greičiau. Kitą rytą aš ėjau pro jo kambarį ir pro pravertas duris mačiau, kad sūnus skaito Bibliją. Dar vakar Biblija jam nebuvo įdomi, o šiandien jis jau nebegalėjo abejingai padėti jos į lentyną. Dar nesibaigus tai savaitei, mūsų namuose jis su savo draugais suorganizavo Evangelijos skelbimo susirinkimą ir norėjo pasidalyti su jais savo nauju atradimu.

Kai žmogus pagaliau supranta, kad pas Jėzų mes galime ateiti tokie, kokie esame, jo gyvenime viskas pasikeičia.

Morisas L.Vendenas

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!