Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

ATNEŠKITE DEŠIMTINES Į SANDĖLIUS 0 2019-07-17 — 00:23

Atneškite visą dešimtinę į sandėlį, kad būtų maisto Mano Namuose, ir taip Mane išmėginkite, sako Galybių Viešpats. Aš tikrai atidarysiu jums dangaus langus ir pilte apipilsiu jus visokeriopa palaima (Mal 3, 10).

Kadaise vienas žmogus nutarė dešimtinę duoti ne pinigais, o savo talentais. Jis buvo labai šykštus ir labai mėgo pinigus. Šis žmogus mokėjo groti smuiku, todėl nusprendė grojimą Sabatos mokykloje laikyti dešimtinės atidavimu.

Buvo ir tokių žmonių, kurie padėdavo dešimtines į banką, bet paskui, užuot atidavę bažnyčiai, panaudodavo jas savo nuožiūra. Kai kurie manė, jog bažnyčios mokykloms ar kokioms kitoms misionieriškoms įstaigoms pinigų reikia labiau negu bažnyčiai. Tačiau Dievas aiškiai nurodė, kas yra dešimtinė bei kokia mūsų atsakomybė prieš Dievą už jos panaudojimą.

Šios dienos ryto skaitymų Biblijos tekste sakoma: „Atneškite visą dešimtinę į Mano sandėlį, kad būtų maisto Mano Namuose.“ Kas tas Dievo sandėlis? Leiskime pačiai Biblijai atsakyti į šį klausimą. Perskaitykime Nehemijo 13, 12: „Ir visas Judas atnešė grūdų, vyno bei aliejaus dešimtinę į sandėlius.“ Ang­liškoje Biblijoje šis tekstas turi paralelę, kuri vėl mums nurodo į pra­našo Malachijo knygos trečiąjį skyrių. Sandėliai ir saugyklos tai tas pats. Nehemijo 10, 39 pasakyta: „Kunigas, Aarono palikuonis, bus su levitais, jiems renkant dešimtinę; levitai atneš dešimtinę nuo savo dešimtinių į mūsų Dievo Namų iždo sandėlius.“ Atkreipkime dėmesį į tai, kad dešim­tinė turėjo būti pristatyta į šventovės sandėlį, į mūsų Dievo namus. Jei mes nesame įpareigoti būti atsakingi už lėšas Dievo Namuose, ne mums spręsti, ar jos panaudojamos teisingai, ar ne.

Dievo palaiminimai ir Jo pažadai atidaryti dangaus langus ir apsčiai apdovanoti skirti tiems, kurie atneša savo dešimtines į šventovės sandėlius. Dievas gali apipilti mus savo pažadėtomis palaimomis.

Morisas L.Vendenas

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!