Atraskime laiko vieni kitiems

 

Biblijos tarnautojų vadovo Lietuvoje Arūno Čerkeso laimingos tarnystės akimirkos:

Kiek daug paprasto džiaugsmo suteikia nuoširdus pabendravimas su vaikais iš globos namų. Teko Lietuvoje aplankyti ne vieną iš jų… Jie tokie patys vaikai, kaip ir mes esame ar buvome. Su savo svajonėmis, su savo džiaugsmais, su savo rūpesčiais, su savo problemomis – kaip ir mes visi. 

Kartu su šeima vykstame į vaikų globos namus įvairiose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Aplankome juos ne tik artėjant Naujiesiems Metams, bet ištisus metus. Tenka su vaikais ir valgyti kartu prie vieno stalo, ir pažaisti drauge, ir paskaityti, ir dainuoti kartu. Vaikštome kartu parduotuvėse po keletą valandų per dieną, kol vaikai išsirenka prekę sau: ar batus, ar kepurę, ar pirštines, ar megztuką. Taip pat dovanojame knygas, laikraštį „Vilties Šaltinis”. Mažiesiems visada smagu gauti spalvinimo knygučių.

Smagu padėti vaikams. Tą džiaugsmą patiriame tada, kai savo laiką skiriame kitiems, galbūt tiems, kurių gyvenimas sudėtingesnis negu tavo. Tada tiek daug iš jų išmoksti: branginti paprastą bendravimą su savo tėvais, broliais, sesėmis, dėdėmis, nes ne visi turime tokias galimybes. Branginti kiekvieną naują pirkinį, netgi kiekvieną gardesnį kąsnį.

Esu dėkingas už pagalbą “Laymen Ministries”. Ši organizacija padeda lankant vaikų globos namus Lietuvoje. “Laymen Ministries” yra organizacija, įkurta Amerikoje. Šią organizaciją įkūrė adventistų šeima.

Gera padėti kitiems, tad adventistų bažnyčios tikintieji visada stengiasi ištiesti pagalbos ranką, nes jie patys patyrė Viešpaties Dievo pagalbą, kuris visus kviečia Jame atrasti tikrą džiaugsmą.