BRANGŪS PAŽADAI

Drauge Jis mums padovanojo ir brangius bei didžiulius pažadus, kad per juos taptumėte dieviškosios prigimties dalininkais, pabėgę nuo sugedimo, kurį skleidžia pasaulyje geiduliai. (Petro antras laiškas 1, 4)

Milijonai žmonių visame pasaulyje liudija apie tai, kaip pasikeitė jų gyvenimas studijuojant Bibliją. Biblijos žavesys universalus. Ji kalba visų etninių grupių, kultūrų bei laikų pranašiausiems vyrams bei moterims.

Skaitydamas jos puslapius, girtuoklis tampa blaivininku, vagis – sąžiningu, prostitutė – skaisčia, o narkomanai – tyrais. Pyktis, kartėlis ir priešiškumas užleidžia vietą gailestingumui, atlaidumui ir tolerancijai. Savanaudiškumą išstumia nesavanaudiška tarnystė. Atnaujinamos jau beyrančios santuokos. Užsimezga nutrūkę ryšiai. Atgaunama paminta savigarba. Dievo Žodyje silpnas randa stiprybę, kaltas – atleidimą, sutrikęs – naują džiaugsmą, o nusivylęs – viltį. Ta pati Šventoji Dvasia, kuri įkvėpė Biblijos autorius, įkvepia ir tuos, kas ją skaito.

XX amžiaus septintojo dešimtmečio pradžioje Teksas Vatsonas nukeliavo į Pietų Kaliforniją ieškodamas to, ką jis vadino „absoliučia laisve“. Jis pradėjo sukiotis aplink apleistą Čarlzo Mansono „šeimos“ rančą. Teksas pasirodė besąs gabus mokinys – jis naudojo didelius kiekius narkotikų ir perėmė Mansono gyvenimo filosofiją. Mansonas mokė savo pasekėjus būti laisvais kaip laukiniai gyvuliai – gyventi, meluoti ir žudyti.

Po to, 1969 metais, įvyko Tate–La Bianca skerdynės. Septyni šaltakraujiški, nuožmūs žudikai sukrėtė visą tautą. Vienas iš jų buvo Teksas. Psichiatrai diagnozavo, kad jis yra „pamišėlis, visiškai nesugebantis atlaikyti išbandymų“. Sėdėdamas Los Andželo kalėjime, jis įsitverdavo į grotas ir klykdavo. Šiandien viskas kitaip. Teksas Vatsonas yra naujas žmogus. Jis kali vidutiniškai griežto režimo San Luiso obispo kalėjime (Kalifornija), studijuoja Bibliją ir išmintingai atsakinėja į kameros draugų klausimus. Vatsonas vadovauja organizacijai „Beribės meilės tarnavimas“. Tai ne paviršutiniškas kalinio atsivertimas. Teksas – „pavyzdingas kalinys“ jau 15 metų. Šventoji Dvasia, veikdama per Bibliją, pakeitė jo gyvenimą. Studijuodamas  Dievo Žodį, apmąstydamas  ir taikydamas jį savo gyvenime, Vatsonas pasikeitė.

Jei Dievas padarė tai jam, Jis gali tai atlikti ir mums. Kai neįkainuojami Dievo Žodžio pažadai taps mums brangūs, jie pakeis mūsų širdies gelmes. Atraskite šią gyvenimą keičiančią jėgą patys.

Markas Finlis

Parašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.