BŪTI KRIKŠČIONIMI REIŠKIA PAŽINTI JĖZŲ

Jėzus atsakė: „Aš esu gyvybės duona! Kas ateina pas Mane, niekuomet nebealks, ir kas tiki Mane, niekuomet nebetrokš“ (Jn 6, 35).

Evangelijos pagal Joną 6-ame skyriuje užrašyti bene labiausiai pamokantys Kristaus žodžiai apie Jo pažinimą, per kurį pasiekiamas gražus bendravimas su Dievu. Šio skyriaus negalima skaityti paskubomis, nes čia randami žodžiai turi giliausią prasmę. Šiame skyriuje rašoma: „Jėzus atsakė: ‘Aš esu gyvybės duona! Kas ateina pas Mane, niekuomet nebealks, ir kas tiki Mane, niekuomet nebetrokš. […] Kas tiki, tas turi amžinąjį gyvenimą. Aš esu gyvybės duona. Jūsų tėvai dykumoje valgė maną ir mirė. O štai ši duona yra nužengusi iš dangaus, kad, kas ją valgys, nemirtų. […] Jei nevalgysite Žmogaus Sū­naus kūno ir negersite Jo kraujo, neturėsite savyje gyvybės! […] Kas valgo Mano kūną ir geria Mano kraują, tas pasilieka Manyje, ir Aš jame.‘ Tai išgirdę, daugelis Jo mokinių sakė: ‘Kieti Jo žodžiai, kas gali jų klausytis!‘ […] Nuo to meto nemaža Jo mokinių pasitraukė ir daugiau su Juo nebevaikščiojo“ (6, 35.47–50.53.56.60.66).

Pasišventimas ir Dievo pažinimas sudaro krikščioniškojo gyveni­mo esmę. Tačiau daugelis tų, kurie vadina save krikščionimis, tai neigia ir sako: „Ne! Atleiskite. Aš noriu tokios religijos, tokios krikščiony­bės, kurioje pats galėčiau tvarkyti savo gyvenimą.“ Reikia didelio romumo, kad būtų galima ateiti pas Jėzų ir pasakyti: „Viešpatie, Tu teisus. Aš to padaryti negaliu. Bet noriu atiduoti Tau savo gyvenimą.“ Jeigu jūs susiduriate su sunkumais ir problemomis ir norite gauti tiesų ir aiškų atsakymą, aš jus šiandien asmeniškai kviečiu susipažinti su Dievu.

Kaip mes galime pradėti bendrauti su Dievu, o paskui nuolat tęsti tokį bendravimą? Galima duoti tokį patarimą: Kiekvienos dienos rytą skirkite laiko pabūti vienam ir ieškoti Jėzaus Jo Žodyje ir per maldą. Tokiu būdu jūs būsite Jo malonės dalininkai. Tai viskas, ką jūs galite daryti, norėdamas tapti ir būti krikščionimi. Bažnyčioje yra daug žmonių, kurie nepažįsta Dievo ir nesistengia visiškai pažinti Viešpa­ties Jėzaus Kristaus. Jie paprasčiausiai geri žmonės. O Dievas kvie­čia mus gauti šį tą daugiau. Jis nori, kad mes sužinotume apie Jo egzistavimą ir Jo jėgą savo gyvenime. Tai ir yra tikroji krikščionybė.

Morisas L.Vendenas

Parašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.