Dėl neteisingos informacijos pateiktos "Delfi" portale. Pareiškimas.

2014 lapkričio 22 d. Delfi portalo straipsnyje: „Skandalas Šiauliuose: vyras teigia, kad jį išprievartavo bažnyčioje“ yra pateikta tam tikra neteisinga informacija.

Norime pabrėžti, kad šiame straipsnyje minimas  fondo  vadovas, nėra nei Septintosios dienos adventistų bažnyčios narys, nei bažnyčios pastorius. Jokio ryšio tarp šio, straipsnyje paminėto žmogaus ir Septintosios dienos adventistų bažnyčios, nėra. Septintosios dienos adventistų bažnyčios nariai bendrauja su straipsnyje paminėtu vadovu  kaip su kiekvienu geros valios žmogumi, be jokių įsipareigojimų.

Nors minėtame straipsnyje nėra tiesioginio kaltinimo Septintosios dienos adventistų bažnyčiai, apgailestaujame, kad Septintosios dienos adventistų bažnyčios vardas yra įpainiotas į šią išgalvotą istoriją ir kaip teisėsaugos tyrimas parodė, jokiais faktais nepatvirtintą istoriją.

Septintosios dienos adventistų bažnyčia yra pasaulinė bažnyčia, vienijanti savo gretose daugiau nei aštuoniolika milijonų narių.

Septintosios dienos adventistų bažnyčia deklaruoja ir saugo kiekvieno žmogaus orumą ir vertę.Todėl Septintosios dienos adventistų bažnyčia smerkia visas fizinio, seksualinio ir emocinio smurto formas. Mes tikime, kad krikščionys neturi nutylėti, bet reaguoti į bet kokius smurto atvejus ir drauge su profesionaliomis tarnybomis padėti nukentėjusiems.

Pagarbiai,

Septintosios dienos adventistų bažnyčios Vyskupas – prezidentas
Bertold Hibner

(Esame dėkingi “Delfi” portalui, už tai, kad minėtame straipsnyje netikslumai buvo greitai pataisyti.)