Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

DIEVAS ATSILIEPIA Į NUSIDĖJĖLIŲ MALDAS 0 2018-08-18 — 00:00

O muitininkas stovėjo atokiai ir nedrįso nė ­akių pakelti į dangų, tik mušėsi į krūtinę, ­maldaudamas: „Dieve, būk gailestingas man nusidėjėliui!“ (Lk 18, 13)

Evangelijoje pagal Luką (18,13) muitininkas sako: „Dieve, būk gailestingas man nusidėjėliui.“ O štai Evangelijoje pagal Joną, kur pasakojama nuo gimimo aklo žmogaus istorija, rašoma: „Žinome, kad Dievas neišklauso nusidėjėlių“ (Jn 9, 31). Psalmių knygoje rašoma: „Jei būčiau turėjęs piktą mintį širdyje, Viešpats nebūtų klausęsis“ (Ps 66, 18).

Tarkime, kad jūs esate vienas iš tų, kurie laiko pikta savo širdyje. Kaip jūs ketinate to pikto atsisakyti? Patys to padaryti negalite. Atsikratyti nuodėmės žmogus gali tik vienu būdu: jei per maldą ateis pas Dievą. Jei Dievas nenori išklausyti manęs, kol mano širdyje yra pikta, o aš, savo ruožtu, negaliu atsikratyti pikto Jam nepadedant, tai mano padėtis beviltiška. Ar kada nors apie tai susimąstėte?

Kas atsitiko pasakius šiuos žodžius: „Dievas neišklauso nusidėjėlių?“ Buvo išgydytas žmogus, įvyko stebuklas.

Jei aš jaučiu, kad mano širdyje įsišaknijęs blogis, tai Viešpats neišklausys mano maldos ir prašymo išgydyti, padaryti stebuklą arba suteikti ypatingą malonę. Bet Jis noriai išklausys mano maldą, jei aš prašysiu išvaduoti širdį nuo pikto, ar ne tiesa? Tačiau yra žmonių, kurie jaučia, jog jų maldos beprasmiškos, todėl, kad jie, žinodami esą netobuli, vis vien puola vis žemiau ir žemiau.

Perskaitykite istoriją apie raupsuotąjį, kuris buvo išgydytas. Joje parodyta, kad Dievas visada girdi nusidėjėlius, kai šie šaukiasi Jo, ir prašo Jį atleisti ir padėti atsikratyti nuodėmės. Galbūt Dievas ne visada daro tai, ko mes prašome, bet Jis visada nori apvalyti mus nuo nuo­dėmės, padaryti savo vaikais ir įgalinti gyventi šventai (Su meile iš Dangaus, 236p.).

Neleiskite, kad šėtonas atitrauktų jus nuo bendravimo su Dievu per maldą. Jis pirštu jums rodys jūsų silpnybes ir trūkumus, bet kiek­vienam nusidėjėliui yra siūloma pagalba, nors ir labai toli jis būtų nuklydęs nuo Dievo. Bus išklausytas kiekvienas, prašantis Dievą atleisti ir suteikti dieviškosios jėgos, kad būtų galima nugalėti nuodėmę, esančią jo širdyje.

Morisas L.Vendenas

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!