Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

DIEVAS YRA TEISUS IR TEISINGAS 0 2019-02-06 — 00:18

Palaimintas ir šventas, kas turi dalį pirmajame prisikėlime! Šitiems antroji mirtis neturi galios; jie bus Dievo ir Kristaus kunigai ir viešpataus su Juo tūkstantį metų (Apr 20, 6).

Kaip mokymas apie tūkstančio metų Karalystę mums ats­kleidžia Dievą ir Jėzų? Čia yra atskleista tiesa, jog Dievas tikrai nori, kad išgelbėtieji galėtų matyti viską, kas užrašyta dangaus knygose! Jis nori, kad kiekvienas žmogus aiškiai suprastų savo paties bei kitų požiūrio į tiesą reikšmę. Jis nesirengia ką nors daryti slapta nuo mūsų. Dievas sudomintas, kad kiekvienas išgelbė­tasis galėtų gerai išsiaiškinti, kodėl kiti yra pasmerkti amžinai pra­žūčiai.

Tiriamasis tūkstančio metų teismas nedorėliams būtinas todėl, kad Dievas nori visiems laikams apvalyti ir išsaugoti nuo nuodėmės Visatą. Nuodėmės istorija bus apreikšta visiems, visi pamatys jos priežastis ir pasekmes. Mes galėsime pamatyti, kokį poveikį padarė nuodėmė ne tik mums, bet ir visiems, kas tik kada nors gyveno žemėje. Ar mes jausime sielos skausmą, kai vyks šis tyrimas? Galbūt taip. Ar galės Dievas kokiu nors būdu mus nuo šito apsaugoti? Žinoma. Jis juk pakankamai didis argi ne? Aš tiksliai nežinau, kaip visa tai vyks tūkstančio metų Karalystės metu, bet aš pakankamai pažįstu Dievą ir Kristų, kad Juo visai pasitikėčiau. Jis žino, kas yra geriausia.

Kai pasibaigs tūkstančio metų periodas, visa Visata pripažins, kad Dievas buvo teisus ir teisingas visame kame, kad Jis niekada nepiktnaudžiavo savo valdžia. Po antrojo prisikėlimo, tūkstančio metų pabaigoje, kai nusileis šventasis miestas ir susirinks visi kada nors gyvenę ir mirę, susitiks pirmąjį ir paskutinįjį kartą, Jėzus bus pateisintas prieš Visatą. Net ir šėtonas pripažins, kad Dievas buvo teisus visuose savo atliktuose veiksmuose.

Kokioje šio miesto sienų pusėje jūs norėtumėte būti? Ar jūs apie tai galvojate? Ar jūs būsite miesto viduje, ar pateksite tarp stovinčiųjų už sienų, kuriuos šėtonas išprovokuos paskutiniam puolimui? Šėtonas bus tarp tų, kurie prisikėlė per antrąjį prisikėlimą, tarp nusikaltėlių. Jis kurstys visus pulti Dievo miestą sakyda­mas, kad jų yra daugiau palyginus su tais, kurie bus miesto viduje. Tačiau jo valdžiai atėjo galas. Visai Visatai bus įrodyta, kad Dievas yra vertas pasitikėjimo ir visą būsimą amžinybę mes gyvensime ramiai, nes niekada daugiau nuodėmė nebe atsiras. Niekas ir nie­kada daugiau nesuabejos didžiąja Dievo meile.

Morisas L.Vendenas

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!