DIEVO MEILĖ PADEDA PAMATYTI SILPNUMĄ

Ištvermė tesubręsta darbuose, kad jūs taptumėte tobuli, subrendę ir nieko nestokojantys (Jok 1, 4).

Šėtonas žino, kad kol mes pasitikėsime Dievo jėga ir žvelgsi­me į Jėzų, visi jo gundymai bus bergždi. Todėl jis bet ko­kiais būdais stengiasi mus atitraukti nuo Kristaus ir priversti sutelkti dėmesį tik į save. Jis žino, jog tai pasiekus jam pasiseks mus nugalėti. Baisu prisipažinti, tačiau dažnai mes net nepastebime, kada atsitraukiame nuo Jėzaus. Nejaugi niekada nepajutote, kad rytą pabendravę su Jėzumi, kartais per dieną būnate visiškai įveikti priešo, kuris taip paveikia mūsų silpnąsias charakterio vietas, kad net nepastebime, kada mūsų žvilgsnis atsitraukia nuo Jėzaus?

Iš didelės savo meilės ir malonės Dievas nori mums paro­dyti, kaip lengvai mes galime prarasti savo priklausomybę nuo Jo. Jis nori, kad mes kiek galima greičiau suprastume, jog nusi­gręžėme nuo Jo bei nori padėti mums nuo to apsisaugoti. Todėl mus ištinka išmėginimai, kuriuos patyrę suprantame, kokie esame iš tikrųjų. Jokūbo laiške (1, 2–4) užrašyti žodžiai mus ragina džiaug­tis išbandymais, kadangi jie skatina krikščioniškąjį augimą ir ugdo kantrybę. Dievas nesiunčia gundymų ar išmėginimų, bet juos panaudoja taip, kad mes pajustume, jog mums Jo reikia.

Dievas panaudoja tam tikras aplinkybes, kad mums parodytų, kokia iš tikrųjų yra mūsų širdis. „Daugelis nuoširdžiai pasišventu­siųjų Kristaus tarnystei stebisi ir nusivilia matydami, kad juos kaip niekada užpuolė nesėkmės, išbandymai bei sunkumai. Jie mel­džiasi ir prašo, kad jų charakteriai taptų panašūs į Kristaus, jie nori dirbti Viešpačiui, tačiau patenka į tokias aplinkybes, kai atgyja visi negeri jų būdo bruožai. […] Kaip ir senovės izraelitai, jie klau­sia: ‘Jei mus veda Dievas, tai kodėl mums tai atsitinka?‘“ (Ministry of Healing (Gydymo tarnavimas), p. 470).

Dievas nori pamažu ir nuosekliai parodyti mūsų esybei bū­dingą polinkį pasitikėti greičiau savimi negu Dievo jėga. Jei iš­bandymų metu mes ir toliau kasdien bendrausime su Jėzumi, Jis greit padarys mus visiškai priklausomus nuo Jo bei nuolatinės Jo kontrolės ir vadovavimo.

Morisas L.Vendenas

Parašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.