GUODŽIAMI ŠVENTOSIOS DVASIOS

O ir Dvasia ateina pagalbon mūsų silpnumui. Mes juk nežinome, ko turėtume deramai melsti, todėl pati Dvasia užtaria mus neišsakomais atodūsiais (Rom 8, 26).

Šventoji Dvasia meldžiasi už mus. Trečiasis Dievybės Asmuo tarpininkauja dėl mūsų. Dvasia mus užtaria. Ji yra mūsų Draugė. Jėzus taip pat yra mūsų Tarpininkas. Laiške hebrajams sakoma: „Todėl Jis per amžius gali išgelbėti tuos, kurie per Jį eina prie Dievo. Jis amžinai gyvas, kad juos užtartų“ (Hbr 7, 25). Jeigu Jėzus ir Šventoji Dvasia tarpininkauja už mus ir maldauja, ar įmanoma, kad mes pranyktume iš Dievo akiračio? Turint tokią galingą jėgą savo pusėje, pranykti įmanoma tik turint labai užsispyrusią širdį.

Kiekvieno žmogaus kelyje į pražūtį Dievas padarė daug kliūčių. Jis nori, kad kiekvienas ateitų pas Jį ir turėtų amžinąjį gyvenimą. Jis padarė viską, kas tik įmanoma, kad patenkintų visus mūsų poreikius. Jei žmogus pražūsta, tai atsitinka tik dėl vienos priežasties – dėl jo užsispyrimo ir nenoro liautis spyriotis. Žmogaus problema – jo paties priešinimasis. Neužmirškime, kad vienintelė mūsų išgelbė­jimui būtina sąlyga yra nesipriešinimas galingoms dangaus jėgoms. Jei mes nesipriešinsime, Jis pritrauks mus prie savęs. Aš nenoriu Jam priešintis, o kaip jūs?

Dievas kviečia mus tapti Jo sūnumis ir dukterimis, Jį pripažinti savo Tėvu, Jėzus ir Šventoji Dvasia vieningai su Dievu Tėvu skatina mus bendrauti su Juo, todėl Jie duoda įvairiausių galimybių įsitikinti Jų meile. Šventoji Dvasia pavadinta Globėju. Ar jums nereikėjo kada nors globos arba paguodos? Pavyzdžiui, vaikystėje, kai jūs užsigauda­vote, argi nenorėdavote, kad mama jus paguostų? O kai suaugote ir kartais širdyje būdavo sunku, argi jums nereikėjo tėvų, brolių, seserų, draugų paguodos? Šventoji Dvasia ir šiandien yra su mumis, kad paguostų, padėtų, atvestų mus pas Jėzų. Mūsų gyvenimo kovose su priešu, sielvarto metu Ji visada bus su mumis, kad mus paguostų. Kada mes esame nugalėti priešo ir bijome, kad Dievas mums neatleis, Šventoji Dvasia yra su mumis. Ji ir šiandien yra su mumis.

Morisas L.Vendenas

Parašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.