Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Vartai į kitą pasaulį
Knygos mąstantiems

Vartai į kitą pasaulį

Į nakvynės namus – su viltimi 0 2017-12-26 — 21:40

Bet Petras pasakė: „Sidabro nei aukso neturiu, bet ką turiu, tą duosiu. Jėzaus Kristaus Nazariečio vardu kelkis ir vaikščiok!“ (Apaštalų darbai 3,6).  Tokiais Šventojo Rašto žodžiais prasidėjo specialiai nakvynės namų gyventojams paruošta programa „Prasminga viltis“. „Kai kalbame apie prasmingą viltį, tuomet mes nekalbame tik apie gražias svajones, bet apie tikrus realius Dievo pažadus. Gal būt jūs esate nusivylę žmonių pažadais, tačiau Dievas yra kitoks nei žmogus, nes ką Jis žada, tai ir ištęsi… Ir būtent apie tai jūs galėsite daugiau išgirsti šio vakaro mūsų programoje –  jeigu žmonės nuvilia mus, Dievo pažadai nenuvilia niekada...“ – tęsė pastorius Deividas.

Gruodžio 20 dienos vakarą Adventistų bažnyčios Kauno bendruomenės choras, vadovaujamas Ramintos Satkevičiūtės, kartu su pastoriumi Deividu Vanagu aplankė Kauno vyrų nakvynės namų gyventojus.

„Giesmių, psalmių, alegorijų ir liudijimų pagalba norėjosi pasidalinti viltimi, kurią mes esame gavę iš Dievo nemokamai ir kuri nuolatos stiprina mus. Važiuodami ten tikėjomės, jog galbūt tai suteiks stiprybės ir tiems, kuriems šiuo metu jos labai reikia“ – sako choro vadovė Raminta.

Programos pabaigoje visi buvo pakviesti prisijungti ir kartu pagiedoti paskutinę giesmę „Dėkok atvira širdim“. Pagiedojus padėkos giesmę Dievui, namų gyventojams buvo padovanotas laikraštis „Vilties šaltinis“, keletas knygelių „Kelias pas Kristų“ ir „Už suvokimo ribų“ bei maža prisiminimo dovanėlė. Šios dovanėlės esmė ir prasmė buvo primiminti, kad kai Dievui leidžiame prisiliesti prie mūsų, mes visuomet esame apvalomi ir atnaujinami. Atsisveikinant su šių namų gyventojais kaip didžiausia padėka ir atlygis buvo išgirsti jų lūpomis šiuos ištartus žodžius: „Mes matome, kad jūs esate su Dievu ir  kad Dievas yra su jumis. Mes esame matę čia ne vieną koncertą, bet tokio nuoširdumo dar neteko matyti. Šito dalyko jūs negalite paslėpti, nes jis trykšta iš jūsų. Labai ačiū jums už šį nuostabų vakarą.“

Visos šios programos tikslas buvo priminti mums visiems (jeigu kartais pamiršome), kad mes nesame palikti vieni mūsų varguose, netektyse, praradimuose, skausmuose, vienatvėje, problemose, ligose ir panašiai… Šalia mūsų visuomet yra mūsų švelnus Kūrėjas…

Esame dėkingi Dievui už tokią suteiktą galimybę nešti žinią apie Jį Kauno miesto žmonėms. Adventistų bažnyčios Kauno bendruomenės choro vadovė Raminta Satkevičiūtė.

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

panašūs įrašai

Panašių įrašų nėra.

raktažodžiai

Raktažodžių nėra.

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!