Įspūdžiai apie Kaune vykusį "Biblijos nuotykį"

Mūsų naujienos 2013-06-06

Ar gali pamoka apie Bibliją būti linksma, žaisminga, įsimenanti? Tokia, kurios nesinorės praleisti kitą kartą?
Gali,- pasakytų programos „Biblijos nuotykis“ dalyviai. Štai keletas jų atsiliepimų

“Labiausiai man patiko, kad programa sukurta taip, kad įtrauktų vaikus. Patys dalyvaudami, vaidindami Biblijos istorijas, dainuodami, spręsdami kryžiažodžius jie geriau įsimena. Taip bendravimas ir kalbėjimas apie Bibliją jiems tampa įdomus. O svarbiausia, kad ženklų pagalba, vaikai gali papasakoti visą Senajame testamente per įvairias istorijas užrašytą Dievo išgelbėjimo planą vos per kelias minutes. Tai sunkiai padarytų netgi dauguma pastorių “

“Šie mokymai buvo pirmiausia naudingi man pačiai, dėl gautų žinių apie Bibliją, o taip pat smagu, kad dabar turėsiu galimybę tą gauta žinia pasidalinti su kitais.”

“Džiaugiuosi, kad galėjau dalyvauti šiame seminare. Patiko, nes jis buvo išskirtinai praktinis, o ne teorinis. Gavau daug naujų idėjų, kurias galėsime panaudoti darbe su vaikais. :)”

“Visa, ką mokėmės perteikti vaikams, Dievas ir mums kaip savo vaikams perteikia kiekvieną dieną: vaizdus, žodžius, tam tikrus judesius… ženklus. Kartais Jis mums tai kartoja po labai daug kartų… Jis mums kantrus. Ir per tas šv. Rašto istorijas, ir per gestų kartojimą, išmokau vieną tiesą: Jis labai kantrus su mumis. Per tas tris dienas aš mokiausi Dievo kantrybės. Ir dar vienas svarbus išryškėjęs aspektas: mūsų istorija nėra tik mums, ji yra visiems. Kaip ir Dievo tautos istorija nebuvo tik tai tautai. Ji buvo ir yra skirta visai žmonijai. Mokėkime į savo istoriją žvelgti kaip į dovaną kitiems. O į kitų istorijas – kaip į Dievo dovaną mums. Kiekvieno žmogaus istorija yra garsiai ištartas Dievo Žodis. Pradedant Ieva, Adomu, Abraomu, Moze… baigiant manimi, Tavimi… “

Programos “Biblijos nuotykis” mokymai, kuriuose dalyvavo 22 dalyviai iš įvairių konfesijų bendruomenių vyko gegužės 24-26 dienomis. Mokymus vedė Švedijos Biblijos draugijos darbuotoja Elizabeth Svedinger.

Programa skirta supažindinti su Biblija pradinių klasių moksleivius.

bnaP1120977 copy

bnaP1130095 copy

bnaP1130009 copy

    1 comments

  • | 2013-12-13 at 14:51

    Perskaičiau ,patiko