Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

ĮSTATYMAS, PARODYTAS GYVENIMU 0 2019-06-15 — 00:40

Nemanykite, jog Aš atėjęs panaikinti Įstatymo ar Pranašų. Ne panaikinti jų atėjau, bet įvykdyti (Mt 5, 17).

Įstatymas yra Dievo charakterio kopija. Tai, kas pasakyta apie Dievą, teisinga ir kalbant apie Jo Įstatymą. Dievas yra tiesa (Jn 14, 6). Jo Įstatymas irgi yra tiesa (Ps 119, 142). Dievas yra teisus (Ps 119, 172). Dievas yra tobulas (Mt 5, 48). Įstatymas irgi yra tobulas (Ps 19, 8). Dievas yra šventas (Iz 6, 3). Jo Įstatymas taip pat yra šventas (Rom 7, 12). Dievas nesikeičia (Mal 3, 6). Jo Įstatymas taip pat nesikeičia (Mt 5, 18). Dievas yra Dvasia (Jn 4, 24). Jo Įstatymas taip pat yra dvasinis (Rom 7, 14). Dievas yra amžinas (Ps 9, 8; 90, 2). Ir Jo Įstatymas yra amžinas (Ps 111, 7–8; 119, 44).

Tai reiškia, kad žudyti, vogti, apgaudinėti, geisti to, kas priklauso kitam, be reikalo minėti Dievo vardą visada buvo ir bus nuodėmė. Nei gyvenimo sąlygos, nei kas kita negali pakeisti Dievo Įstatymo. Kodėl? Todėl, kad Dešimt įsakymų yra Dievo ir Kristaus charakterio atspindys.

Moteris eina į parduotuvę pirkti medžiagos suknelei. Ji apžiūri­nėja pavyzdžius ir išsirenka tinkamiausią. Ji stabteli prie šio audinio, tyrinėja, apžiūrinėja, kaip jis atrodo šviesoje. Prieina pardavėjas ir paklausia: „Ar jums patinka ši medžiaga?“ Ji atsako „Taip, patinka. Tik norėčiau įsivaizduoti, kaip atrodys jau pasiūta suknelė.“ Pardavėjas ją nuveda prie vitrinos ir parodo suknelę, pasiūtą iš tokios pačios medžiagos. Tuomet moteris sako: „Ši medžiaga gražiai atro­do ritinyje, tačiau pasiūta iš jos suknelė dar gražesnė. Aš ją perku!“

Mes tyrinėjame Dievo Įsakymus ir juose randame išmintį. Todėl reikia pripažinti, kad vienintelis dalykas, ką mes turime padaryti – juos įgyvendinti. Šie principai, kurie buvo užrašyti ant akmens plokščių, yra puikūs, bet jie tapo dar nuostabesniais, kai juos savo gyvenimu įgyvendino Jėzus. Jėzus atskleidžia Dešimtį įsakymų. Jis atėjo į šią žemę ir visada priklausy­damas nuo savo Tėvo jėgos tobulai įvykdė kiekvieną Įstatymo įsaky­mą. Šiandien Jis mums siūlo tą pačią jėgą, kurią turėjo pats. Pasitikėdami Juo, mes galime pasauliui parodyti Dievo charakterio grožį ir tuo Jį pašlovinti. Dešimt įsakymų taip pat gali įsikūnyti mūsų gyvenime.

Morisas L.Vendenas

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!