Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

IŠVADUOTIEJI 0 2020-07-15 — 05:51

Aš visa galiu Tame, kuris mane stiprina. (Laiškas filipiečiams 4, 13)

Ana įsitraukė į nuožmią kovą. Jos kuklus butelis buvo Honolulu narkomanų rajono centre. Aš sutikau Aną, kai Havajuose skaičiau paskaitas apie Biblijos pranašystes. Ji, atrodė, nebe turėjo jėgų priešintis narkotikų pardavėjams, kurie kasdien ragino ją nusipirkti dar vieną dozę. Dažnai jai nusvirdavo rankos, ir ji nuolaidžiavo savo stiprėjančiam įpročiui.

Baigiantis vienam iš mano evangelistinių susirinkimų, ji paprašė pagalbos.

„Pastoriau, aš tokia silpna! Tiesiog nebeturiu jėgų priešintis!“

Aš priminiau jai Dievo pažadą: „Aš visa galiu Tame, kuris mane stiprina“ (Laiškas filipiečiams 4, 13), ir Anai tai buvo nuostabus atradimas. Jos akys vėl sublizgo. Jėzus tikrai jai padės! Jis suteiks Savo jėgos ir ją išvaduos. Du mano bendradarbiai kone kasdien lankė Aną. Tame narkomanų rajone pasklido žinia: „Palikite Aną ramybėje! Ji žengia tiesiu keliu.“

Anos atradimas gali galingai pakeisti ir jūsų gyvenimą!

Gyventi krikščioniškai nereiškia iš pradžių atsiduoti Kristui, o paskui patirti nesėkmę. Tai nėra nesibaigianti kova su pagundomis savo jėgomis. Mūsų Viešpats išgelbėjęs mus nepaliko mūsų vienų beviltiškoje kovoje su velniu. Kristus, atperkantis mus iš nuodėmės pasmerkimo, išvaduoja mus ir iš nuodėmės galios. Gelbėtojas, kuris numirė, kad mums atleistų, gyvena, kad mums suteiktų galią. Mes patys savęs negelbėjame – mus gelbėja Dievas. Mes negalime išsivaduoti patys – mus išlaisvina Kristus. „Daugelis mano, jog dalį darbo jie gali atlikti patys. Jie patikėjo, kad Kristus atleidžia nuodėmes, bet dabar savo pačių pastangomis reikia gyventi teisingai. Jėzus sako: „Be Manęs jūs negalite nieko nuveikti“. Mūsų augimas malone, mūsų džiaugsmas, mūsų naudingumas – visa priklauso nuo mūsų sutarimo su Kristumi“ („Kelias pas Kristų“, p.65–66).

Kovodami vieni esame bejėgiai. Priešas pernelyg stiprus. Jo pagundos ima viršų. Gyvasis Kristus siūlo atlikti už mus tai, ko patys mes niekada negalėtume padaryti. Jis siūlo mums Savo jėgą, Savo stiprybę. Kai atversime Jam savo širdis, Jis išvaduos mus iš kaustančių nuodėmės grandinių. Kristuje, per Kristų, Kristumi, su Kristumi mes iš tiesų išlaisvinami. Jis – mūsų galingasis Išvaduotojas.

Markas Finlis

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!