Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

JAU NEBE VIENIŠI 0 2020-05-08 — 03:04

Kadangi tu Man brangus, vertingas ir mylimas, Aš atiduodu už tave kraštus ir mainais už tavo gyvybę tautas. (Izaijo pranašystė 43,4)

Klara Anderson San Franciske dirbo tarnaite. Ji buvo labai švelni ir dora moteris. Vieną dieną, išdirbusi pas tą patį šeimininką 15 metų, ji dingo. Atrodė, tarsi skradžiai žemę prasmego. Po kelias dienas trukusių paieškų miesto socialinės tarnybos departamento darbuotojai per stebuklą ją rado.

Klara merdėjo iš bado kalnų oloje, toli nuo San Francisko. Ji pasakė: „Aš noriu mirti. Palikite mane“. Kai žurnalistas ėmė iš jos interviu, moteris paaiškino: „Suprantate, aš niekam nereikalinga. Esu tik tarnaitė, viena iš tūkstančių vergiškai triūsiančių žmonių. Mano gyvenimas nieko vertas. Neturiu artimų giminaičių, šeimos ir draugų. Esu tokia vieniša, kad nenoriu gyventi. Nėra nieko, ką laikyčiau sau artimu, nieko, su kuo galėčiau pasikalbėti, nieko, kam norėčiau atverti širdį. Taigi palikite mane numirti, nes aš niekam nerūpiu“. Visoms tokioms Klaroms Anderson yra gera žinia. Kai kas myli jus labiau, nei galėjote įsivaizduoti. Kurdamas jus Dievas nenaudojo šablono. Visatoje nėra antro tokio žmogaus kaip jūs. Susijungdami genai ir chromosomos sukūrė unikalią biologinę jūsų asmenybės struktūrą. Jūs esate vienetinis Dievo kūrinys. Jūs esate Jam ypatingi. Praradęs jus, Jis neturės kuo jūsų pakeisti.

Dievas žvelgia į jus ir sako, kad esate Jam brangūs. Jūs esate gerbiami. Jūs esate mylimi.

„Jis rūpinasi kiekvienu taip, tarsi šioje žemėje daugiau nieko nebūtų“ („Amžių ilgesys“, p. 480) ir „Jis žvelgia į Savo vaikus su meile, kuri yra neišmatuojama ir amžina“ („Išgydymo tarnavimas“, p. 482).

Tomis dienomis, kai jaučiatės vienišas, prisiminkite, kad visatos Kūrėjas be galo jus myli. Tomis gyvenimo akimirkomis, kai jums atrodo, kad visos viltys žlugo, prisiminkite, kad visatos Kūrėjas yra geriausias jūsų draugas. Jis trokšta, kad būtumėte amžinai laimingi. Jis domisi visais jūsų gyvenimo klausimais. Jis trokšta, kad jūsų gyvenimas būtų tikslingas.

Jo planai jūsų gyvenimui yra didesni, šaunesni ir kilnesni, nei galite įsivaizduoti. Šiandien pat apsispręskite išlįsti iš savo tamsaus nevilties požemio į skaisčią, šiltą Jo meilės saulėkaitą. Trumpai tariant, jūs esate Jam svarbūs. Leiskite Jam užpildyti jūsų širdį ir džiaukitės.

Markas Finlis

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!