Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

„Jaunimas – už gyvenimą“(„Youth alive“) konferencija Klaipėdoje 0 2019-08-27 — 21:35

Rugpjūčio 19–24 dienomis Klaipėdoje vyko tarptautinė konferencija jaunimui „Jaunimas už gyvenimą“(„Youth alive“). Renginį organizavo SDA bažnyčios atstovai iš Lietuvos ir užsienio šalių. Lektoriai Torben Bergland, Katia Garcia Reinert, Munkh-Orgil Lhagvaa, Doug Venn, Karen Holford dalijosi savo patirtimi apie mentorystę, priklausomybes bei kaip „Youth alive“ programa veikia kitose šalyse.

Pirmąsias dienas vyko apmokymai vadovams apie draugystės grupeles ir kaip pagerinti santykius tarp žmonių. Vėliau, prisijungus dalyviams, buvo sudarytos grupelės, skirtos artimesniam susipažinimui. Dalyvavo jaunimas ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Švedijos, Suomijos, Didžiosios Britanijos bei kitų šalių. Pradžioje buvo žaidžiami susipažinimo žaidimai, kurie suartino grupių narius ir palaipsniui padėjo atviriau kalbėtis, pasidalyti savo jausmais. Buvo mokomasi gerinti bendravimą bei suprasti vienas kitą per diskusijas ir paskaitas. Dalis vadovų ir dalyvių sugalvojo aplankyti netoliese esančius senelių globos namus ir surengti jiems koncertą kiemelyje. Šių namų gyventojai buvo labai laimingi ir nustebę jaunimo apsilankymu.

Konferencijos metu dalyviai ir vadovai turėjo galimybę daugiau sužinoti apie priklausomybes, kaip jas atpažinti ir kaip su tuo pradėti kovoti ar kaip bendrauti su žmonėmis, turinčiais priklausomybių. Paskutinę dieną dalis jaunimo vyko į miestą dalytis sveikatos žinia su miesto žmonėmis, siūlė keisti cigaretes į obuolius, kvietė į rūkymo metimo programą. Kita dalis jaunų žmonių ligoninėje giedojo giesmes bei dalijo laikraščius „Vilties šaltinis“. Miesto žmonės buvo labai patenkinti bei prašė daryti tokias programas ir kituose miestuose.

Renginio pabaigoje vyko kultūrinis vakaras — kiekviena draugystės grupelė paruošė pasirodymą – liaudies dainą, šokį, vaidinimus, tad konferencija buvo užbaigta su gera nuotaika. Programa po konferencijos „Jaunimas už gyvenimą“ bus tęsiama ir toliau — nuspręsta tęsti draugystės grupelę Klaipėdoje.

 

Parengė Dovilė Bakonytė

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!