Jaunimo mokymai ir sporto šventė

Mūsų naujienos 2017-12-08

Gruodžio 2 dieną Kaune vyko mokymai, skirti paruošti žmones naujų grupelių kūrimui. Iš Estijos atvyko lektorius Tanis Kulp, kuris papasakojo, kaip projektas veikia jo šalyje. Apmokymai jaunimui buvo sukurti iššūkio forma – “One year for Jesus” pavadinimu. Dalyviai sužinojo apie FAST ir CARE grupių tikslus ir užduotis, vėliau pasiskirstė grupėmis pagal miestus ir galėjo užduoti rūpimus klausimus svečiui iš Estijos.

   

Grupeles įsipareigojo visus metus prižiūrėti mentoriai – Lietuvos jaunimo vadovas Virginijus Radžius bei Baltijos Unijos jaunimo vadovas Mindaugas Pikūnas. Jaunimas džiaugėsi, jog išgirdo apie strategijas, kurias galima pritaikyti praktikoje, bei prasmingai praleido šeštadienio popietę kartu su bendraminčiais. Štai keletas atsiliepimų iš mokymų:

Mokymai labai patiko savo praktiškumu. Manau, jog kiekvienas žingsnis padės augti dvasiškai, tad nekantrauju su kitais pradėti vykdyti šią programą. (Viktorija)

Manau, kad ši programa yra labai naudinga bei praktiška. Taigi atsiliepimai tik teigiami. (Adomas)

Pati mokymų diena buvo pripildyta Dvasios ir pakylėtos nuotaikos. Tą dieną jaučiausi be galo laiminga, kad esu bažnyčioje su tikėjimo namiškiais. Tikriausiai tie, kas ruošėsi šiam pristatymui, labai meldėsi už kiekvieną dalyvį. FAST programos pristatymas mane padrąsino ir įkvėpė.

Smagiausia, kad Dievas pagaliau davė komandą, su kuria galėsime tarnauti. Jau pradėjau ieškoti idėjų, kurios padėtų išmokti Biblijos eilutes. Tikiu, kad Viešpats yra paruošęs įdomių nuotykių, kuriuos patirsime šiais Jėzui paskirtais metais! (Karolina)

 

Vakare, po mokymų, visi turėjo galimybę pasportuoti sporto salėje. Dalyviai, atvažiavę iš skirtingų Lietuvos vietų, liko patenkinti sporto švente. Dalyviai galėjo dalyvauti estafetėse, futbolo rungtyje su balionu, pažaisti krepšinį ir „bulvę“. Labiausiai visus sužavėjo sportavusių žmonių tolerancija bei draugiška atmosfera. Taip pat jaunimas turėjo progą susirasti naujų draugų. Džiaugsmo suteikė netikėti prizai – mieli meškiukai. Dalyviai teigė, jog smagiai ir naudingai praleido laiką, turėjo galimybę pajudėti ir žadėjo sugrįžti kitą kartą. Nuotaika buvo nuostabi, nes „sveikame kūne – sveika siela!“

Parengė Dovilė Bakonytė