Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Jaunimo naujametinis susitikimas 0 2018-01-03 — 21:30

 

Gruodžio 31 d. iš įvairių Lietuvos kampelių į Šiaulių maldos namus susirinkęs Lietuvos Adventistų bažnyčios jaunimas atvyko pasiruošęs gerai praleisti laiką. Tačiau į „gero laiko“ sąvoką įeina ne tik bendravimas tarpusavyje, bet ir dalijimasis džiaugsmu su aplinkiniais, nes duoti visada yra gera.

Kiekvienais metais atsiranda žmonių, kurie šventes turi praleisti ligoninėje, todėl krikščioniškas jaunimas, pritariant gitarų garsams, džiugino ligoninės pacientus giesmėmis. Ligoniai priimdavo jaunimą su šypsena, o išlydėdavo su ašaromis akyse. Buvo nuostabu matyti, kaip giesmės suvirpina net stiprių vyrų širdis. Sergantieji taip pat gavo po „Vilties šaltinio“ laikraštį, todėl tikimės, jog šiais metais vilties jiems tikrai netrūks.

Grįžęs į Šiaulių maldos namus jaunimas mėgavosi nuostabia vakariene bei bendravimu. Paskutinės 2017 metų valandos buvo praleistos žaidžiant nuotaikingus žaidimus bei dalyvaujant biblinėje viktorinoje.

Šis renginys ne tik puikus laiko praleidimo būdas, bet ir proga sustiprinti draugystę, susirasti naujų draugų ir ūgtelėti dvasiškai.

Parengė Ieva Nekytė

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!