Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Jaunimo pamaldos Mažeikiuose 0 2020-02-27 — 21:36

Septintosios dienos adventistų jaunimo gal iš pirmo žvilgsnio atrodytų, jog nėra daug, bet vasario 8d., šeštadienį, Mažeikių bendruomenė suprato, jog yra kitaip. Skirtingo amžiaus jaunimas susirinko iš įvairiausių miestų, Kauno, Kėdainių, Marijampolės, Šiaulių, Klaipėdos, kad galėtų suteikti šiek tiek šviesos tiek pačiai nedidelei Mažeikių adventistų bendruomenei, tiek Mažeikių miestui. Į pamaldas buvo įtraukti visi susirinkę žmonės, net ir vyresnio amžiaus.Vyrų, moterų chorai, liudijimai, giesmės – bendros ir solinės. Viena talentinga mergina net susigraudino kalbėdama apie kurčius žmones ir kaip šie negali klausytis muzikos, su kuria ji užaugo. Mergina pasidalijo daina gestų kalba. Jaunimas sakė mintinai eilutes, skaitė, palaikė vienas kitą, tyrinėjo Raštą. Dovilė Bakonytė pamokslavo ir dalijosi mintimis, jog nors šiame pasaulyje ir visi esame netobuli, tačiau turime vilties Kristuje. Jis mato mus tokius, kokie galime būti.

Pasibaigus pamaldoms ir pasistiprinus maistu jaunimas išjudėjo vaikų dienos centro link. Vaikai turėjo galimybę susipažinti geriau vienas su kitu ir atvykusiu jaunimu, žaisti komandinius žaidimus. Patalpos buvo pripildytos juoko, džiaugsmo, šilumos, šypsenų. Viena mergaitė net pasakė: „Kaip smagu. Ši diena kitokia, galėtų visos jos tokios būti.“ Vadovė ir vaikai liko maloniai nustebinti.

Besibaigiant dienai jaunimas iškeliavo į ledo areną. Po visos dienos įspūdžių reikėjo tiesiog drauge kartu atsipūsti ir pačiuožinėti. Tiek bendruomenė, tiek vaikai liko sujaudinti. Manome, kad tos dienos akimirkų jie dar ilgai neužmirš. Jaunimas, žinoma, irgi gyvai patyrė tai, ką reiškia tarnauti, palaikyti vienas kitą ir dalytis nuostabia, besąlygiška Dievo meile.

Parengė Viktorija Marozaitė

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!