Jaunimo ir sporto šventės akimirkos

Mūsų naujienos 2015-11-25

2015m. lapkričio 21d. Iš visų Lietuvos kampelių jaunimas sugužėjo į Panevėžyje,Septintosios Dienos Adventistų bendruomenė
pastate,vykstančią Jaunimo ir sporto šventę.Šios ir panašios šventės suburia bendraminčius į vieną vietą,suteikia galimybę paendrauti su seniai matytais draugais,kartu pašlovint Dievą, tobulėti dvasiškai ir fiziškai,mokytis bendravimo bei santykių subtilybių iš profesionalų.

selfis

Viena iš pagrindinių pamaldų vedėjų Roberta Grigaitė dalinosi savo pamąstymais apie sporto šventę:
,,Džiaugiuosi,jog turėjau galimybę sudalyvauti šioje jaunimo ir sporto šventėje bei dėkoju Dievui,jog Jis suteikė galimybę prisijungti giesmėmis prie šlovinimo,Panevėžio pamaldose.

Gera matyti tiek daug bendraminčių vienoje vietoje.Paskaita apie naujų santykių kūrimą padėjo įtvirtinti turimas žinias bei sužinoti naujų dalykų.Vien tik teigiamos emocijos kyla rašant apie sporto šventę,kurioje juoko ir šypsenų netrūko.Man buvo gera matyti,kai įvairaus amžiaus grupės gali taip smagiai praleisti laiką drauge.Sekantį kartą taip pat dalyvaučiau tokiame renginyje,nes tai puiki galimybė susirasti naujų draugų,sutikti senus,o svarbiausia gera giedoti šlovės giesmę Dievui,kartu su visais šiais žmonėmis.“

Šventė prasidėjo pamaldomis,kurias vedė jaunimas iš Klaipėdos,o jiems talkininkavo paaugliai bei vyresni iš Žvirblaičių kaimo,Šiaulių bei Kėdainių.Pamokslą apie dvasinės ištikimybės paslaptį sakė pastorius,šeimos ugdymo konsultantas Deividas Vanagas.Biblijos tyrinėjimą pravedė Robertas Grigas.Po pamaldų vyko bendravimas prie bendro vaišių stalo.

Pasisotinę ir pabendravę,visi susirinko pasiklausyti pastoriaus Deivido Vanago paskaitos,tema-,,Tikra meilė vs. Akla meilė“,kurioje buvo aptariami tikros bei aklos meilės skirtumai,santykių spąstai, kaip,,nepamesti“galvos santykiuose bei kokia turėtų būti krikščioniška draugystė,remiantis Šventuoju Raštu.

mankštaPo paskaitos prie jaunimo būrio prisijungė dar daugiau jaunų žmonių ir visi sportiškai nusiteikę keliavo į Senvagės progimnazijos sporto salę praleisti vakarą.Sporto šventė,,Judėk ir bendrauk“,kurią vedė Jaunimo skyriaus vadovas Virginijus Radžius,prasidėjo nuotaikingu sporto šventės himnu.Pabaigus giedoti himną,visi norintys galėjo dalyvauti estafetėse.Keturios komandos draugiškai rungtyniavo tarpusavyje.Po estafečių,kiekvienas galėjo pasirinkti ką nori veikti toliau–žaisti orinį,krepšinį,ar stalo tenisą,o gal sukti lanką apie liemenį ir dailinti kūno linijas.Prieš pasibaigiant šventei,vyko apdovanojimai bei padėkos.Šventę uždarė daugybė balsų, giedančių linksmąjį himną.

Grįžę į maldos namus,jaunimas draugiškai vakarieniavo ir mėgavosi paskutinėmis bendravimo vienas su kitu minutėmis.Visi pavargę, bet su šypsenomis veiduose išsiskirstė namo.