Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

JĖZAUS IEŠKOKITE DĖL PATIES JĖZAUS 0 2018-08-30 — 00:00

O lengvas dabartinis mūsų vargas ruošia mums neapsakomą, visa pranokstančią amžinąją garbę (2 Kor 4, 17).

Kai žmogus išbandymų ir sielvarto laikotarpiu nebeieško bend­ravimo su Dievu, tai reiškia, kad anksčiau jis ieškojo Dievo pirmiausia egoistiniais sumetimais. Iš tikrųjų, mes paprastai esame linkę ieškoti Dievo egoistiniais sumetimais. Tik įvertinę Jėzaus meilės grožį ir didingumą, mes įgyjame sugebėjimą ieškoti Jo dėl Jo paties, savo pačių labui.

Tikrasis krikščionis labiausiai rūpinasi ne savo paties, o kitų išgelbėjimu. Prisiminkite Mozę, pasiryžusį paaukoti savo amžinąjį gyvenimą ir mėginantį užtarti žmones, kurie visai neseniai norėjo jį užmėtyti akmenimis, o kūną palikti dykumoje.

Mes neįstengiame mylėti tokia nesavanaudiška meile. Bet Die­vas myli būtent taip. Į meilę atsakoma meile, ir klaupdamiesi bei supratę, ko mums reikia, galime prašyti Dievą pakeisti mūsų paskatas. Mes galime prašyti Jo, kad suteiktų mums jėgų sekti Jobo pavyzdžiu. Tada mes galėsime pasitikėti Juo nepaisant aplinkybių, netgi tada, kai mums grės mirtis. Išoriniai sunkumai daugiau nebetemdys mūsų nuolatinio bendravimo. Mes ir toliau ieškosime Jėzaus dėl paties Jė­zaus, nes Jis mus pamilo.

Kai šėtonas suabejojo Jobo tikėjimo nuoširdumu, Dievas ir toliau tvirtino, kad Jobas Jį myli, tarnauja Jam ir Juo pasitiki nepaisant įvairiai besiklostančių aplinkybių. Jobas įrodė, kad Dievas neklydo. Mes visada galime palaikyti ryšį su Dangumi, nes mylime Dievą, o Kristus dėl mūsų ant kryžiaus atliko didelį žygdarbį. Jei mes elgiamės būtent taip, tai, apie ką pasakojama antroje pasakojimo apie Jobą dalyje, kurioje Dievas laimina jį, gali įvykti ir mūsų gyvenime.

Įsivaizduokite, kad Dievas kreipiasi į šėtoną ir sako „Kaip tau sekasi?“ Šėtonas atsako: „Aš kenkiau tam žmogui kiek tik galėjau.“ Dievas taria: „Žinau. Aš jį stebėjau. Jis vis dar ieško bendravimo su Manimi, ar ne?“ Šėtonas pradeda nervintis. O Dievas kalba toliau: „Tikriausiai tas žmogus ieško Manęs todėl, kad Mane myli. Jis brangina išgelbėjimą, kurį Mano Sūnus dėl jo pavertė realybe.“ Ir šėtonas yra priverstas išeiti. Jis nebeturi ką pasakyti. Ar nepaisant nepalankių aplinkybių diena dienon kartu su manimi ieškosite Dievo, kol Jis pats ateis?

Morisas L.Vendenas

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!