Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

JĖZUS, ATSKLEISTAS PER MIRTĮ 0 2019-02-27 — 00:34

Jėzus jai tarė: Aš esu Prisikėlimas ir Gyvenimas. Kas tiki Mane, nors ir numirtų, bus gyvas (Jn 11, 25).

Yra daug nemalonių žodžių, tokių kaip „abejonė, baimė, nusivylimas, liūdesys, pagunda, teismas, kančia.“ Ar jums patinka tokie žodžiai? Tačiau turbūt pats baisiausias mums žodis „mirtis“.

Dauguma pasaulio žmonių tiki, kad su mirtimi viskas užsibaigia, kad po mirties nieko nėra. Tiesą sakant, jų teorija manęs nestebi­na. Amžinasis gyvenimas danguje nėra gyvenimas kažkokioje pasilinksminimo vietoje. Tokiu atveju jis nebūtų toks patrauklus. Amžinajam gyvenimui danguje apskritai niekas neprilygsta. Aš šiandien noriu padėkoti Dievui už tai, kad mirtis, tai dar nėra visko pabaiga, kad Dievas mums turi geresnių planų negu sunaikinimas amžiams.

Džiugu žinoti, kad mirtis, kaip mes ją vadiname, niekada nesu­darydavo Dievui problemų, Dievas ją pavadino miegu. Mes žino­me, kad nuodėmės atlygis yra antroji mirtis. Antroji mirtis neturi gąsdinti krikščionies. Jam neturi kelti nerimo ir tai, ką mes vadina­me mirtimi, miegu, tylos akimirka. Knygoje „Su meile iš Dangaus“ 730 p. yra tokie žodžiai: „Tikinčiajam mirtis yra mažareikšmis dalykas.“ Apie ją Kristus kalba kaip apie „trumpą akimirksnį“. Kristus sakė: „[…] kas laikysis Mano žodžio, neragaus mirties per amžius“ (Jn 8, 51).

Pasigirdus arkangelo trimitui, Viešpats pats nužengs iš dan­gaus ir numirusieji Kristuje atsikels iš mirties patalo. Tai bus vienas iš pačių lengviausiųjų darbų Dievui. Vienintelė problema Jėzui yra mūsų netikėjimas. Sunku įtikinti mūsų užsispyrusią širdį pa­klusti Jam ir ateiti pas Jį tam, kad gyventų amžinai.

Kai Jėzus mirtį pavadino miegu, Jis atskleidė nuostabią tiesą, nes miegas mums susijęs su atsibudimu. Dėl to, kad Jėzus numirė ir prisikėlė, dabar kiekvienas gali pasirinkti amžinąjį gyvenimą. Mes galime užmigti, tačiau nenumirsime. Pats Jėzus ateis mūsų prikelti, kad mes galėtume būti su Juo per am­žius.

Morisas L.Vendenas

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!