Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

JŪS NEGALITE PAČIŲ SAVĘS ATVERSTI 0 2018-08-15 — 00:00

Nesistebėk, jog pasakiau: jums reikia atgimti iš aukštybės (Jn 3, 7).

Kiekvienas žino, kad jei nori miego, būtinai turi padaryti du daly­kus: pirmiausia, atsigulti į lovą (nors aš kartą įsigudrinau užmigti net ir dirbdamas kombainu), antra, išjungti šviesą ir radiją. Tai padarę jūs greičiau užmigsite. Kai mano duktė buvo dar visai maža, aš turėjau blogą įproti gultis kartu su ja ir gulėti tol, kol ji užmigs. Atsitiko taip, kad ji jau nebenorėdavo eiti miegoti, kol aš neidavau prigulti kartu su ja. Kartais aš pasitraukdavau nuo jos lovos ir žvilgtelėjęs į ją sakydavau: „Ana, užsimerk.“ Ji užsimerkdavo, bet kai po akimirkos pano­rėdavau įsitikinti tuo pats, pamatydavau, jog ji vėl atsimerkusi. Aš buvau tvirtai įsitikinęs, kad jei tik man pavyktų įkalbėti ją užsimerkti, dukrelė tuoj pat užmigtų.

Jei norite pajusti, kad bendraujate su Kristumi, ir įsitikinti, jog tei­singai įvertinate dvasines vertybes, jums būtina gimti iš aukštybės. Jūs negalite patys savęs atversti, bet galite pasistengti patekti į tokią aplinką, kur atsivertimas įvyks greičiau. Jums nereikia sėdėti ir laukti kokio nors ypatingo įvykio. Jei jūs bėgate nuo Dievo, bet sielos gilu­moje jaučiate norą teisingai su Juo bendrauti, privalote pasirūpinti, kad patektumėte į tokią aplinką, kur nuolat yra tyrinėjama dieviškoji tiesa.

Jeigu jaučiate, kad dar nesate atsivertę, tai užuot gaišę laiką ma­lonumams ir beprasmiam skaitymui, eikite ten, kur skelbiama Evangelija.

Jeigu jums atrodo, kad Biblija – nuobodi knyga, jei padėjote ją į lentyną, kad ji metų metais ten dulkėtų, tai pasistenkite skirti bent keletą minučių per dieną ir neskubėdami perskaitykite bent mažą iš­trauką iš Kristaus gyvenimo. Taip pakviesite Dievą apšviesti jūsų širdį ir į ją įžengti.

Atsakomybė už sąmoningą bendravimą su Dievu gula ant Jo, o ne ant jūs pečių. Mes patys negalime pas Jį ateiti. Mes tegalime susirasti tokią aplinką, kur Jis geriausiai galės paveikti mūsų širdį. Ir pagaliau mes galime prašyti, kad Jis padarytų stebuklą mūsų gyve­nime ir mes naujai gimtume.

Morisas L.Vendenas

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!