JŪS NETURITE BŪTI APGAUTI

Apsiginkluokite visais Dievo ginklais, kad galėtumėte išsilaikyti prieš velnio klastas (Ef 6, 11).

Mūsų realiai egzistuojantis priešas neturi žmogiškojo kūno ir yra už mus stipresnis. „Mes grumiamės ne su krauju ir kūnu, bet su kunigaikštystėmis, valdžiomis, šių tamsybių pasaulio valdo­vais ir dvasinėmis blogio jėgomis dangaus aukštumose. Todėl imkitės visų Dievo ginklų, kad galėtumėte piktąją dieną pasiprie­šinti ir visa nugalėję išsilaikyti“ (Ef 6, 12–13). Nepaisant to, kad priešas yra už mus stipresnis, vis dėlto jis yra nugalėtas. Todėl nė vienas iš mūsų neturėtume pralaimėti. Viešpats mums patarė apsiginkluoti visais Dievo ginklais, kurie apgins mus nuo šėto­no puolimų.

Šėtonas mėgsta panaudoti visa, kas efektyvu ir krinta į akis. Dievo Žodis kalba apie tai Apreiškimo knygos 17-ame skyriuje ir 2-ojo laiško Tesalonikiečiams 2-ame skyriuje. Šėtonas žino, kad žmonėms patinka sensacijos, todėl nepaprasti dalykai yra vienas iš mėgstamiausių jo suvedžiojimo būdų. Nuodėmė nieko bendro neturi su sveika nuovoka. Pavyzdžiui, gyvenimo patirtis perspėja, kad rūkymas sukelia plaučių vėžį. Sveikai mąstantis žmogus supranta, kad savitvardos praradimas nėra geriausias problemų sprendimo būdas. Priešintis Dievui gali tik sveikos nuovokos neturintis žmogus. Niekas nesirenka šėtono pusės remdamasis logika ir protu. Štai todėl jis puola mus visai iš kitos pusės, mėgindamas suve­džioti, pavergti kažkuo antgamtiniu. Jei pasitikėsime tik savo jausmais, būsime apgauti.

Kartais mes galvojame, kad paskutiniai išbandymai krikščio­niui bus patys lengviausi. Ar jis laikosi sabatos? Ar priklauso likučio Bažnyčiai? Tačiau viskas bus ne taip paprasta, kaip atrodo. Šėto­nas ketina suvedžioti, jei tai įmanoma, net ir išrinktuosius. Jis ban­do pasiekti tai vienu būdu – prieiti su apgaule, kuri vaizduojama kaip tiesa.

Dievas mus perspėjo iš anksto, kad nepatektume į šėtono spąstus. Tai yra Jo meilės įrodymas. Mes esame perspėti, kad pasitikėtume ne savo jausmais, o tik Dievo Žodžiu ir turėtume gyvus tarpusavio santykius su Dievu, nes be šito mes būsime apgauti. Dievas padarė viską, kas buvo įmanoma, kad neleistų mums pražūti, nes iš didžios savo meilės Jis nori mus matyti savo Karalystėje.

Morisas L.Vendenas

Parašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.