Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

KAIP AŠ GRĮŠIU PAS TĖVĄ 0 2018-12-08 — 00:52

Juk kaip aš galiu grįžti pas savo tėvą, jei jauniausiojo nėra su manimi? Negalėčiau pakelti, matydamas savo tėvo kančią (Pradžios 44, 34).

„Juk kaip aš galiu grįžti pas savo tėvą, jei jauniausiojo nėra su manimi.“ Tokiais žodžiais Judas maldavo Juozapą paleisti jaunesnįjį brolį Benja­miną. O juk būtent Judas davė mintį parduoti Juozapą į vergiją. Taip pat Judas dalyvavo papjaunant avį, kad jos krauju išteptų Juozapo drabužį ir pasakytų savo tėvui, kad jo mylimasis sūnus buvo sudraskytas laukinių žvėrių. Tačiau dabar jis maldauja Egip­to valdovo dėl kito savo brolio gyvybės ir trokšta pats pasilikti kalėjime vietoje jo. Man patinka, kad Judas pasikeitė.

Anksčiau Judo nedomino jo tėvo jausmai, o dabar jis dėl jo jaudinasi. Anksčiau jis galvojo tik apie save, o dabar pirmiausiai rūpinasi kitų gerove. Anksčiau jis buvo nedoras žmogus, bet dabar suprato savo nuodėmę. Judo gyvenimas iš esmės pasikeitė. Jis savanoriškai prisiėmė atsakomybę.

Kai pora nusprendžia turėti vaikų, tuo pačiu jie savo valia nutaria rūpintis tais vaikais. Kai žmogus pasirenka dvasinę tar­nystę, tuo pačiu jis nusprendžia rūpintis tais, kuriems jis vado­vaus. Tokia atsakomybė yra savanoriška. Jos mums niekas neuždeda prievarta.

Greit ateis ta diena, kai mes eisime pas savo Tėvą (1 Tes 4, 16–17). Šiandien mes galime padėkoti už mūsų Išganytoją, kuris pasirūpins ir padarys viską, kad tie, kuriuos mes mylime, būtų kartu su mumis, kai mes eisime pas mūsų visų Tėvą. Argi mes neturime padėkoti Dievui už Tą, kuris, taip kaip ir Judas, išėjęs į priekį kalbėjo už jus ir už tuos, kuriuos jūs mylite: „Aš laiduoju už juos. Leisk Man užimti jų vietą.“ Ar jums nereikėtų padėkoti už tėvus, mokytojus ar draugus, kurie yra už jus atsakingi? Ar nepri­sidėsite ir jūs prie šio nuoširdaus Judo maldavimo: „Leisk man užimti jo vietą. Nes kaip aš galėčiau grįžti pas tėvą be to vaiko?“

Morisas L.Vendenas

 

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!