KAIP ATPAŽINTI KLASTOTĘ

Tegul niekas jūsų neapgauna kuriuo nors būdu. Pirmiau turi ateiti atkritimas ir apsireikšti nedorybės žmogus, pražūties sūnus (2 Tes 2, 3).

Vienas žmogus turėjo netikrą 18 dolerių banknotą. Jis norėjo išspausdinti dvidešimties dolerių kupiūrą, tačiau spausdindamas suklydo. Kupiūra buvo taip panaši į tikrą, kad jis nutarė ją iškeisti. Jis atėjo į parduotuvę ir padavė ją savininkui. Savininkas, paėmęs kupiūrą, paklausė:

– Kaip pageidautumėte, ar tris banknotus po šešis dolerius, ar du po devynis?

Nėra prasmės ką nors padirbinėti, jeigu nėra originalo. Žmonės, kurie padirbinėja pinigus, tikriausiai žino, kaip atrodo tikri pinigai. Mąstant apie Šventosios Dvasios pasireiškimus šiomis dienomis, būtina atminti, jog kiekvienas tikrasis pasireiškimas bus lydimas šėtono klastotės.

Esame priversti pripažinti, kad visa, kas yra nepaprasta bei ant­gamtiška, labai stipriai veikia mūsų jausmus. Priešas ketina suve­džioti, jei įmanoma, net išrinktuosius. Biblija, bylodama apie stebuklus, perspėja ir apie tai, kad pats šėtonas gali juos daryti. Taigi, nors nepaprasti dalykai mums ir daro didelę įtaką, vis dėlto nevertėtų konstatuoti tiesos vadovaujantis jausmais. Vienintelis tiesos kriterijus yra Dievo Žodis, kurį turėdami galime sutvirtinti asmeniškus tarpusavio santykius su Dievu.

Apreiškimo knygos 12-ajame skyriuje tikroji Bažnyčia pavaiz­duota kaip tyra moteriškė, o 17-ajame skyriuje klaidingą bažnyčią simbolizuoja paleistuvė. Dievas visada švelniai rūpinosi savo Baž­nyčia. Joje Jis parodo savo jėgą ir jai siunčia savo dovanas. Pasku­tinėmis dienomis tikrojoje Bažnyčioje galima tikėtis tikro Šventosios Dvasios pasireiškimo, o klaidingoje – klastotės, kuri taip pat bus antgamtinės kilmės. Kai kurie, remdamiesi antgamtiškumu, teigs, kad tiesa yra jų pusėje.

Klaidingoji bažnyčia Apreiškimo knygoje pavadinta Babilonu (Babele), Babilonas – tai klasikinis žmogaus, mėginančio išgelbėti save patį, simbolis. Jei jūs kokiu nors būdu mėginate išgelbėti patys save, esate prisigėrę Babilono dvasios, nepriklausomai nuo to, pri­klausote Babilonui ar ne. Jei bent truputį pasitikite savimi ir nesu­vokiate būtinybės kasdien ateiti pas Jėzų bei siekti išgelbėjimo ir asmeninio ryšio su Juo, jūs priklausote Babilonui. Tol, kol jūs asme­niškai nepažinsite Dievo, jums grės pavojus patekti į šėtono spąs­tus, net jei ir daug žinosite apie paskutiniųjų laikų įvykius.

Morisas L.Vendenas

Parašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.