Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

KALTINTOJAS IŠMESTAS 0 2020-04-04 — 01:52

Aš girdėjau danguje galingą balsą, sakantį: „Dabar atėjo mūsų Dievo išganymas, galybė, karalystė ir Jo Kristaus valdžia, nes išmestas mūsų brolių kaltintojas, skundęs juos mūsų Dievui dieną ir naktį“ (Apr 12, 10).

Šėtono kaltinimas, neva Dievas negali būti teisingas ir kartu iš­gelbėti nusidėjėlius, buvo atmestas ant Golgotos kryžiaus. Šėtonas kaltino Dievą dar ir tuo, kad jei ir galima nusidėjėliams atleisti, tai Dievo Įstatymo vis tiek neįmanoma įvykdyti. Jis apkaltino Dievą, neva Jo sudarytas Įstatymas yra toks, kurio neįmanoma įvykdyti. Knygoje „Paslėpti lobiai“ (283 p.) sakoma: „Šėtonas pareiškė, kad žmogus negali paklusti Dievo įsakymams.“ Įsidėmėkime, kad būtent šėtonas tai pareiškė. Ir kiekvienas, kuris tvirtina, kad žmogus negali vykdyti Dievo įsakymus, tiesiog atkartoja pirminį šėtonišką kaltinimą. Aišku, pasitikėdami vien savo jėgomis, mes esame nepajėgūs vykdyti Dievo įsakymus. „Kristus pasirodė kaip Žmogus, ir savo tobulu paklusnumu Jis įrodė, kad, susijungęs su dieviškumu, žmogiškumas gali paklusti kiekvienam Dievo įsakymui. Kai siela priima Kristų, ji priima galią gyventi Kristaus gyvenimą“ (ten pat).

Nuo Golgotos laikų šėtoniškas tvirtinimas, neva žmogus negali paklusti Dievo įsakymams, tampa pagrindiniu kaltinimu Dievui. Į šį klau­simą Kristaus gyvenimas ne visiškai atsakė. Į šėtonišką kaltinimą dar turi atsakyti Dievo tauta. Krikščioniškasis pasaulis susiduria su se­niausiai egzistuojančia problema. Kai žmonės girdi apie Kristaus įvykdytą atpirkimą ir apie tai, kad kryžiaus dėka mums suteiktas išgelbėjimas, jie sako „Amen“, „Garbė Viešpačiui“. Tačiau, kai jie girdi kalbant apie Dievo suteikiamą jėgą nuodėmėms nugalėti, apie pergalę bei paklusnumą, jie kažkodėl keistai nutyla. Dauguma žmo­nių bijo galimybės tapti nugalėtojais. Kai kalbama apie paklusnumą ir pergalę, juos kažkodėl apima baimė. Net ir bažnyčioje apie tai kalbėti tampa nepopuliaru. Žmonėms, kurie atlieka ypatingą misiją, virši­jančią Liuterio bei reformatorių misiją, toks požiūris daug ką pasako. Mes esame pašaukti pasauliui paskelbti unikalią naujieną ir tiesa apie paklusnumą per tikėjimą yra didžioji jos dalis. Mums dar teks suvaidinti savo vaidmenį Dievo vardo pašlovinimo darbe prieš visą pasaulį.

Morisas L.Vendenas

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!