KELIAS Į PRAŽŪTĮ

Žmogui jo kelias gali atrodyti teisingas, bet galų gale jis nuveda į mirtį (Pat 16, 25).

Kelias į pražūtį kartais atrodo esąs teisingu taku. Tačiau Biblija siūlo metodą, pagal kurį jūs galėsite susiorientuoti ar teisingu keliu einate. Šis metodas reikalauja paklausti savęs, kurgi tas kelias nu­ves. Savo mokiniams Jėzus sakė, kad Jis neatėjo paimti jų iš šio pasaulio (Jn 17 skyr.). Jis meldė savo Tėvą, kad jie būtų apsaugoti nuo pikto.

Daugybė šiuolaikiškų pasaulietiškų pasilinksminimų nėra pa­minėti Šventajame Rašte. Ne visais atvejais galime Biblijoje atrasti tam tikrą skyrių ar tekstą, kuriuo būtų galima vadovautis kiekvienoje konkrečioje situacijoje. Štai kodėl mums, krikščionims, būtina sau pri­pažinti tą faktą, kad Bibliją galima skaityti mažiausiai dėl dviejų priežasčių: 1) kad gautume informacijos, 2) kad bendrautume su Dievu.

Kuri iš šių dviejų priežasčių yra svarbesnė? Kuri yra pagrindinė? Arba gal mums nė neverta panagrinėti jas atskirai. Dažnas iš mūsų mano, kad pakanka atmintinai mokėti 500 Biblijos tekstų, kalban­čių apie doktrinas, ir viskas bus gerai. Tačiau vien informacijos nepa­kanka. Pagrindinis Dievo Žodžio tikslas – padėti mums pažinti Dievą bei padėti mums bendrauti su Jėzumi. Žinoma, bendravimui reikalingos tam tikros žinios. Jei bendravimas nėra paremtas Rašto mokymais, lengva patekti į paklydimą.

Bendravimui su Dievu yra būtinos žinios, kurias Jis duoda per savo Žodį. Bendravimas neturi būti grindžiamas vien tik asmeniniu patyrimu ar jausmais. Todėl branginkime bendravimą, tvirtai pagrįstą Šventojo Rašto mokymais. Žinojimas ne visada atsako į kiekvieną konkretų klausimą, todėl vien jo nepakanka.

Ką galime pamatyti žiūrėdami televizorių? Kuo skiriasi paauglių žaidimai pievelėje ir profesionalų bokso varžybos? Vieni žaidimą kamuoliu vadina nuodėme, kiti – sveikatai naudingais pratimais. Svarbu žinoti, ką Dievas sakė šiuo klausimu? Vienintelis būdas gauti aiškų Dievo atsakymą į sunkiai išsprendžiamus jūsų gyvenimo klau­simus – asmeniškai bendrauti su Viešpačiu Jėzumi. Tik asmeniškai bendraudami su Juo jūs išgirsite tai, ką Dievas nori jums pasakyti apie ypatingą Jo valią jūsų gyvenime.

Morisas L.Vendenas

Parašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.