Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

KODĖL DAŽNAI NESISEKA? 0 2018-08-26 — 00:00

Nors Jis ir gali mane užmušti, pasitikiu Juo; prieš Jį ginsiu savo kelius (Job 13,15).  

„Tą dieną, kai dangiškosios būtybės suėjo tarnauti Viešpaties akivaizdoje, su jais kartu atėjo ir šėtonas. Viešpats klausė šėtoną: ‘Kur buvai?‘ ‘Klajojau po žemę, – atsakė Viešpačiui šėtonas, – ėjau joje sargybą.‘ Viešpats tarė šėtonui: ‘Ar atkreipei dėmesį į Mano tarną Jobą? Kito tokio kaip jis nėra žemėje! Tai žmogus be priekaištų ir doras, dievobaimingas ir besišalinantis pikta.‘ – ‘Argi veltui Jobas bijo Dievo, – atsakė šėtonas Viešpačiui. – Argi neapjuosei iš visų pusių tvora jo paties, jo namų ir visko, ką tik jis turi? Tu palaiminai jo rankų darbą, ir jo galvijų padaugėjo žemėje. Bet ištiesk ranką, paliesk visa, ką jis turi, ir, esu tikras, jis iškeiks Tave į akis.‘ Viešpats tarė šėtonui: ‘Štai visa, ką jis turi, – tavo rankose. Tik prieš jį patį rankos nepakelk!‘ Tada šėtonas pasišalino iš Viešpaties akivaizdos.“ (Jobo 1, 6–12)

Kodėl nesėkmių dažniausiai padaugėja tada, kai žmonės ima ieškoti Dievo? Kai žmogus ima šiek tiek laiko skirti bendravimui su Dievu, jį prislegia daugybė sunkumų ir pralaimėjimų.

Žinoma, šėtonas žino, ką daro. Jis puikiai supranta, kad bendra­vimas su Dievu suteikia jėgų, ir daro viską, kad bendravimo su Dievu ieškantis žmogus to bendravimo nesurastų. Bet tada pats laikas paklausti: kurgi yra Dievas? Nejaugi Jis nepakankamai galingas nuo viso to mus apsaugoti?

Jobo knygoje yra puikus atsakymas į šį klausimą. Nemanykite, kad Jobo knyga yra tik istorinis pasakojimas, – ji turi didelę reikšmę mūsų šiandieniniam gyvenimui. Kiekvienas žmogus savo gyvenime kokiu nors būdu įgyja Jobo patirties. Šėtonas supranta, kad jei jam pavyks mus paveikti, ir mes nemanysime esą priklausomi nuo Dievo, jo sėkmė bus garantuota. Jeigu jam pavyksta sulaikyti mus, kad ne­ieškotume Dievo, jis ne tik pasiekia savo tikslą – nutraukti mūsų bendravimą su Dievu, – bet ir bando mus įtikinti, kad mes to bendravimo ieškojome egoistiniais sumetimais. Saugūs galime būti tik tada, jei tvirtai nuspręsime ieškoti Dievo, nepaisant mūsų gyvenime nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių. Taip elgdamiesi sugriausime šėtono planus.

Morisas L.Vendenas

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!