Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

LAIMINGIAUSIAS ŽMOGUS PASAULYJE 0 2018-12-05 — 00:40

Tu parodysi man taką, kuris veda į gyvenimą. Tavo Artume džiaugsmo pilnatvė, Tavo dešinėje amžina linksmybė (Psalm 16, 11).

Mes žinome, kad žmonių, kurie nebūtų laimingi danguje, ten nebus. Viena nuostabiausių tiesų apie dangų, žinoma, yra ta, kad ten žmonės bus laimingi. Ar niekada nesusimąstėte, kad bū­tent dangus bus ta laimingoji vieta?

Aš esu įsitikinęs, kad danguje vaikai ras laiko žaidimams. Esu įsitikinęs, kad ten jie patirs daug džiaugsmo žaisdami su įvairiais gyvūnais. Ir vaikams, ir suaugusiems daug džiaugsmo teiks skry­džiai be skraidančių mašinų pagalbos. Bus įdomu skraidyti be lėktuvo ir šokinėti be parašiuto. Galbūt mes galėsime panerti net į gyvybės upės vandenis be sunkaus naro kostiumo. Judėjimo galimybės bus neribotos.

Tačiau pagrindinis džiaugsmas ir laimė danguje yra ne šie viliojantys užsiėmimai. Knygoje „Kelias pas Kristų“ yra tokie žo­džiai: „Pasiaukojančios Kristaus meilės dvasia – tai dvasia, viešpataujanti danguje ir esanti dangiškosios laimės esmė.“ (77 p.) Priežastis, kodėl žmo­nės jausis laimingi danguje, yra ta, kad jie vienas kitam tarnaus. Čia slypi ir žmonių laimės paslaptis dar šioje žemėje.

Laimingiausias žmogus pasaulyje yra tas, kurio gyvenimas pašvęstas tarnavimui kitiems ir, atitinkamai, nelaimingiausias yra egoistas. Žmogus, norintis iš gyvenimo išplėšti didesnį kąsnį bei patirti kuo daugiau malonumų yra nelaimingas ir apgailėtinas. Ar jums niekada neteko dalyvauti kokiame nors renginyje ir ten ste­bėti žmonių, atėjusių pasilinksminti, veidus? Dauguma iš jų atro­dė liūdnai. Vaikai, kurie beveik visą naktį nemiegojo, laukdami linksmos dienos su daugybe viliojančių žaidimų, paskui, kaip tai­syklė, būna blogos nuotaikos.

Jei jūs ieškote laimės, džiaugsmo bei malonumų, žinokite, juos galima atrasti tik tarnavime kitiems, siekiant suteikti didžiulę laimę kitiems bei dalytis su jais dangiškosiomis palaimomis. Čia glūdi džiaugsmo šaltinis žemėje. Tai bus ir būsimojo gyvenimo laimės šaltinis.

Morisas L.Vendenas

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!