Leidyklos "Amžinoji uola" knygynas internete - jau veikia!

Mūsų naujienos 2011-05-17

Šiandien savo veiklą pradėjo leidyklos „Amžinoji uola” knygynas internete – amžinojiuola.lt. Šiame knygyne rasite ir galėsite įsigyti visas leidyklos išleistas ir prekyboje esančias knygas, jų anotacijas, knygų ištraukas. Čia taip pat rasite ištraukas iš knygų, kurių tiražai jau išparduoti.

Knygynas išsiskiria tuo, kad knygas galima ne tik pirkti, bet čia veikia ir unikali  bibliotekos knygų skolinimo paslauga. Ši paslauga visiškai nemokama ir skirta tiems, kurie norėtų skaityti dvasinę literatūrą, tačiau neišgali nusipirkti knygos. Žmogus, norintis pasiskolinti knygą, turi galimybę ją užsisakyti internetiniame knygyne, o knygnešiai ir leidyklos darbuotojai knygą skaitytojui pristatys tiesiai į namus sutartam laikotarpiui. Kol kas ši paslauga veikia ne visuose miestuose, o tik tuose, kur yra Adventistų bažnyčios bendruomenės, kurių nariai dalyvauja šiame leidyklos „Amžinoji uola” organizuojamame projekte.

VšĮ „Amžinoji Uola“ yra krikščioniškų knygų leidykla. Prieškario Lietuvoje leidykla „Uola“ platinusi krikščioniškas knygas, karo metais sustabdytą veiklą atnaujino tik 1994 metais. Su nauju „Amžinosios Uolos“ pavadinimu ir naujomis jėgomis leidykla sėkmingai dirba jau antrą dešimtmetį. Leidyklos tikslas – nunešti gerąją Dievo žinią į kiekvienus namus, pasiekti kiekvieną širdį. Viešpats nori, kad žmonės turėtų gyvenimą, kad apsčiai jo turėtų, patirtų gyvenimo džiaugsmą, Jo išminties, vilties ir paguodos palaiminimus, tad leidyklos darbuotojai siekia, kad skaitytojas čia rastų knygą kiekvienam gyvenimo atvejui ir tarpsniui. Turime knygas šia tematika:

Apie tai, kas vyksta antgamtiniame pasaulyje, ten, kur nemato mūsų akis, „už uždangos“;
Apie tai, kokią galią turi malda;
Apie tai, kaip surasti kelią pas Kristų;
Apie tai, kaip surasti sau tinkamą porą;
Apie tai, kaip išsaugoti pirmąją meilę šeimoje;
Apie tai, ką daryti, kai laikui bėgant keičiasi santykiai šeimoje;
Apie tai, kaip užauginti dorus vaikus;
Vaikų skrynelėje rasite perliukų vaikams;
Suaugusiems – kasdienės manos iš Dangaus;
Puikių knygų apie sveikatą ir dar kai ką įdomaus, su meile paruošto kiekvienam.

Kviečiame apsilankyti ir išsirinkti knygą sau ir savo artimui ! Amžinojiuola.lt