Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

LIŪTAS LAUKE 0 2018-12-22 — 00:30

Tinginys sako: „Liūtas lauke! Jeigu išeisiu į gatvę, būsiu sudraskytas!“ (Pat 22, 13)

Iš tikrųjų tinginys nenori išeiti į gatvę todėl, kad jam gresia pavojus. Kitais žodžiais tariant, ten jam gali pakenkti arba jam teks rizikuoti. Tinginys labiau nori likti namuose, kur jam bus šilta, jauku ir saugu. Ar jums neteko patirti kažko panašaus, kai jūs buvote kviečiamas dalyvauti skelbimo darbe? Ar galima pasilikti namuose kai „lauke liūtai“ ir kai bijome, kad mums kas nors ne­pakenktų?

Viena priežastis, dėl kurios daugelis lieka namie prie šeimos židinio yra ta, kad jie nėra labai stiprūs dvasine prasme. Sielos gilumoje jie supranta, kad jų religija tėra įprastinė gyvenimo dalis ir yra grynai išorinis kiautas, kad jie nukrypsta nuo gyvo dvasinio bendravimo su Dievu, kurio siekia kiti. Vadinasi, skelbimo jie ven­gia todėl, kad nėra tikri, ar yra teisūs Dievo akivaizdoje.

Kitas „liūtas lauke“ – tai baimė patekti į aklavietę dėl sunkių klausimų krušos. O ar jums kada nors nekilo noras pasilikti namie būtent dėl šios priežasties? Mes turime polinkį įpareigoti tarnau­tojus liudyti už mus ir už mus sutikinėti „liūtus lauke“. Mes juos laikome „tramdytojais“. Mums atrodo, kad į visus klausimus jie atsako teisingai ir žino, kaip teisingai skelbti.

Trečias „liūtas lauke“ – tai baimė patirti nesėkmę. Ar neteko kam nors iš jūsų ir liudyti tiesą, ir tuo pat momentu jausti, kad jūsų liudijimas be jėgos? Ar nebijote, kad dėl jūsų kaltės žmonės, ku­riems skelbsite, nepriims tiesos?

Kad nebijotume šitų „liūtų“, aš norėčiau jums priminti, jog pergalę prieš dvasinį silpnumą galime gauti pas Jėzų. Kai Jėzus tampa mūsų geriausiu Draugu bei suprantame, kad Jis su meile priima mus, mes liaujamės bijoję „liūtų“. Taip pat skelbimas reiš­kia ir pasakoti, ką Jėzus reiškia mums. Todėl visada galime pripažinti, kad šiuo metu į kokį nors klausimą nežinome atsakymo, tačiau tai patyrinėsime. Beje, mūsų niekas neįpareigojo rūpintis sėkme. Duokime Dievui galimybę pasirūpinti mūsų darbo pasek­mėmis. Dabar Dievas kviečia mus aktyviai dalyvauti Jo tarnystėje, o su „liūtais“ Jis susitvarkys pats.

Morisas L.Vendenas

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!