Loma Linda universiteto sveikatos įstaigų tinklas

2019 metų gegužės 21 dieną, JAV „Becker ligoninės apžvalgoje“ buvo paskelbtas sąrašas 150 geriausių įsidarbinimo įstaigų  sveikatos priežiūros srityje. „Loma Linda“ universiteto sveikatos įstaigų tinklas buvo įvardintas kaip viena iš geriausių tokių vietų. Straipsnį rasite čia:  https://www.beckershospitalreview.com/lists/150-top-places-to-work-in-healthcare-2020.html

„Mūsų darbuotojai yra mūsų organizacijos pagrindas. Jų atsidavimas teikti aukščiausios kokybės paslaugas kiekvieną dieną yra labai svarbus dalykas, kad kasdien įvykdytume savo misiją“, – sakė Richard H. Hart, MD, DrPH, Loma Linda universiteto sveikatos įstaigų tinklo prezidentas. „Jų kompetencijos leido pasiekti šį pripažinimą.“

„Becker“ ligoninės apžvalga – tai pirmaujantis ligoninės pramonės leidinys, kuriame daugiausia dėmesio skiriama verslui, teisinėms naujienoms ir analizei. Šiame sąraše esančios organizacijos suteikia darbuotojams naudos ir galimybių kurti sėkmingą karjerą; jos skatina profesinį tobulėjimą ir skatina lyderystę.

Daugelis sąrašo narių siūlo unikalią sveikatingumo ir asmeninę naudą, kad darbuotojai užtikrintų teigiamą darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą.

„Becker“ taip pat pažymėjo „Loma Linda universiteto sveikatos įstaigų tinklo“ unikalias sveikatingumo ir dvasines programas, kurios padeda darbuotojams siekti sveikos gyvensenos.

Apie Loma Linda universiteto sveikatos įstaigų tinklą

Loma Linda universiteto sveikatos įstaigų tinklas apima aštuonias Loma Linda universiteto profesines mokyklas, šešias Loma Linda universiteto medicinos centro ligonines ir daugiau nei 900 fakulteto gydytojų, esančių Pietų Kalifornijoje. 1905 m. įkurtas „Loma Linda universiteto sveikatos įstaigų tinklas“ yra pasaulinis lyderis švietimo, mokslinių tyrimų ir klinikinės priežiūros srityje. Jis siūlo daugiau nei 100 akademinių programų ir teikia kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas daugiau kaip 40 000 stacionariems ir 1,5 mln. ambulatoriniams pacientams. Septintosios dienos adventistų organizacija „Loma Linda universiteto sveikatos įstaigų tinklas“ yra tikėjimu pagrįsta sveikatos sistema, kurios misija yra „tęsti Jėzaus Kristaus mokymą ir gydymą“.

https://news.llu.edu/?keywords=&category=&month=&page=1