Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Maldos konferencija Šiauliuose 0 2019-11-01 — 23:09

Maldos konferencija, kuri tęsiasi jau ne vienerius metus, šiais metais, spalio 25 – 27 dienomis, vyko Šiauliuose, SDA Šiaulių maldos namuose. Į konferenciją atvyko nemažai dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Vokietijos.

Konferencijos metu dalyviai klausėsi paskaitų, kurias vedė pastoriai Bertoldas Hibner ir Arūnas Bakonis apie maldos svarbą Paskutiniaisiais laikais. Vėliau vyko diskusijos grupelėse, buvo bandoma rasti priežastis, kurios trukdo maldai, bei analizuojamas pats maldų turinys. Vienybės atmosferą kūrė bendros giesmės ir maldos.

Šeštadienio popietę pasiskirstę grupėmis dalis dalyvių vyko į miestą su laikraščiais, giedojo giesmes ligoninėje bei meldėsi už ligonius. Kita dalis liko palaikyti maldoje evangelizuojančius. Miesto žmonės buvo geranoriški, džiaugėsi svečių apsilankymu. Vakare buvo dalijamasi liudijimais ir meldžiamasi grupėse.

Po konferencijos žmonės išvyko patenkinti, gavę naudingos informacijos, susipažinę su naujais žmonėmis bei užsidegę noru melstis ne tik už save, bet ir už kitus.

Parengė Dovilė Bakonytė

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!