Maldos konferencija Šiauliuose

Mūsų naujienos 2018-04-18

Balandžio 6–8 dienomis SDA Šiaulių maldos namuose vyko tarptautinė maldos konferencija „Dvasinis atgimimas per maldą“, kurią organizavo SDA Vilniaus ir Šiaulių bendruomenės. Konferencijoje dalyvavo maldos tarnystei pasišventę svečiai iš Vokietijos, Ukrainos, Anglijos, Rusijos, Estijos, Latvijos, taip pat nariai iš įvairių Lietuvos bendruomenių.

Konferencijos tikslas buvo paskatinti narius maldos tarnystei pagal 2Met 7, 14 bei sustiprinti jų tikėjimą maldos galia. Žinia apie Šv. Dvasią, šeimą, dvasinį ir fizinį išgydymą dalijosi pastoriai iš Lietuvos: Vytautas Kulšė, Bertoldas Hibner, Arūnas Bakonis. Po pamokslų buvo organizuojamas maldos tarnavimas – susiskirstę grupelėmis žmonės meldėsi už svarbius asmeninius, visuomeninius, bažnyčios poreikius.

Sabatoje po pamaldų buvo organizuota evangelizacinė išvyka į Šiaulių miestą. Miesto gatvėse, turguje, ligoninėse ir nakvynės namuose buvo dalijami laikraščiai „Vilties šaltinis“, bendraujama su žmonėmis. Nepaisant to, kad tarp dalijusių laikraščius kai kurie buvo rusakalbiai, šiauliečiai svečius sutiko gana svetingai, grįžę visi džiaugsmingai dalijosi liudijimais. Tą patį vakarą pastoriai paskyrė laiko ypatingai maldai su patepimu už ligonius.

Planuojama pagal Dievo valią ir galimybes tokias konferencijas Lietuvoje daryti ir toliau.

Parengė Snieguolė Bakonienė