Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Maldos konferencija Šiauliuose 0 2018-04-18 — 22:06

Balandžio 6–8 dienomis SDA Šiaulių maldos namuose vyko tarptautinė maldos konferencija „Dvasinis atgimimas per maldą“, kurią organizavo SDA Vilniaus ir Šiaulių bendruomenės. Konferencijoje dalyvavo maldos tarnystei pasišventę svečiai iš Vokietijos, Ukrainos, Anglijos, Rusijos, Estijos, Latvijos, taip pat nariai iš įvairių Lietuvos bendruomenių.

Konferencijos tikslas buvo paskatinti narius maldos tarnystei pagal 2Met 7, 14 bei sustiprinti jų tikėjimą maldos galia. Žinia apie Šv. Dvasią, šeimą, dvasinį ir fizinį išgydymą dalijosi pastoriai iš Lietuvos: Vytautas Kulšė, Bertoldas Hibner, Arūnas Bakonis. Po pamokslų buvo organizuojamas maldos tarnavimas – susiskirstę grupelėmis žmonės meldėsi už svarbius asmeninius, visuomeninius, bažnyčios poreikius.

Sabatoje po pamaldų buvo organizuota evangelizacinė išvyka į Šiaulių miestą. Miesto gatvėse, turguje, ligoninėse ir nakvynės namuose buvo dalijami laikraščiai „Vilties šaltinis“, bendraujama su žmonėmis. Nepaisant to, kad tarp dalijusių laikraščius kai kurie buvo rusakalbiai, šiauliečiai svečius sutiko gana svetingai, grįžę visi džiaugsmingai dalijosi liudijimais. Tą patį vakarą pastoriai paskyrė laiko ypatingai maldai su patepimu už ligonius.

Planuojama pagal Dievo valią ir galimybes tokias konferencijas Lietuvoje daryti ir toliau.

Parengė Snieguolė Bakonienė

 

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

panašūs įrašai

Panašių įrašų nėra.

raktažodžiai

Raktažodžių nėra.

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!