Mano istorija: Kelionė Pažadėtosios žemės link

I dalis

„Aš atėjau, kad žmonės turėtų gyvenimą, kad apsčiai jo turėtų.“ (Jono 10, 10)

Augdama aš pavydėjau dvasinės energijos, užsidegimo ir sėk­mės, kurias mačiau gyvenime tų, kurie iš netikėjimo atsivertė į krikščionybę. Skaitydama jų gyvenimo istorijas, klausdavau savęs: „Kodėl mes negalime taip džiūgauti dėl Dievo ir tiesos?“

Dagas Batčeloras (Doug Batchelor) jaunystėje buvo nuklydęs iš kelio, neturėjo jokio gyvenimo tikslo. Jis užaugo su viskuo, ką gali nupirkti pinigai, ir nuolat eksperimentavo su savo gyvenimu, bet atsiskyręs nuo visų ir atsidūręs kalno oloje, jis rado kažkieno paliktą Bibliją, ir jos tiesos uždegė jame ugnį. Dabar jo tarnystė paliečia milijonus žmonių.

Deividas Asčerikas (David Asscheric) buvo riedlentininkas, pankrokeris, kuriam visiškai nerūpėjo Dievas. Tačiau perskaičius Elenos Vait knygą „Didžioji kova“, jo gyvenimas pasikeitė visiems laikams, kai jis suprato, jog Dievas numatė jam aiškų tikslą. Dabar jis visas savo jėgas ir energiją skiria karštam Evangelijos skelbimui ir jau atvedė pas Viešpatį begalę žmonių.

Čerė Piters (Cheri Peters) kadaise buvo beviltiška narkomanė, besibastanti pietų Kalifornijos gatvėmis. Atradusi Dievo meilę, ji paliko gatves ir dabar televizijoje dalijasi galinga Evangelijos žinia, savo laidoje, transliuojamoje per Trijų Angelų televizijos kanalą (3ABN), padeda kitiems pasveikti ir atsinaujinti.

Aivoris Maersas (Ivor Myers) buvo hiphopo dainininkas, galėjęs uždirbti milijonus, kai Dievas pašaukė jį pasitraukti iš muzikos verslo ir skelbti Evangeliją. Dabar, kaip pastorių ir tarptautine sėkme garsėjantį oratorių, Dievas naudoja jį paliesti daugybės žmonių gyvenimą visame pasaulyje. Tik jo užsidegimo dėka iniciatyvoje „Operacija: globalus lietus“ dabar mes kasmet rengiame „Dešimt maldos dienų“ bažnyčiose visame pasaulyje. Kaip tai pakeitė daugelio žmonių gyvenimą!

Mano draugas ir patarėjas tarnystėje pastorius Polas Ratsara (Paul Ratsara) pasidalijo vienu mano mėgstamiausių liudijimų. Pastorius Ratsara užaugo kaip pagonis stabmeldys Madagaskare. Jie su šeima gyveno nuolat nerimaudami, jiems visą laiką reikėjo stengtis nuraminti mirusių protėvių dvasias. Jis buvo mokomas raganavimo, bet Dievas išgelbėjo jį iš tamsos. Dievas ne tik išgelbėjo jį dvasiškai, pakvietė tarnauti adventistų pastoriumi, bet ir nesuskaičiuojamą daugybę kartų išgelbėjo jam gyvybę. Daug jo nuostabių nuotykių, įskaitant pavydžių giminaičių mėginimą jį nunuodyti ir apie jį sužeidusias kariuomenės maištininkų kulkas, papasakota knygoje „Pagrobtas!“

Pastorius Ratsara, dabar tarnaujantis Pietų Afrikos ir Indijos vandenyno divizijos prezidentu, supranta, kas mums duota Evangelijoje ir kodėl šiandien taip svarbu būti septintosios dienos adventistu. Jo tikėjimas ir entuziazmas tarnystėje palietė tūkstančius žmonių visame pasaulyje. Tik jo tiesioginės įtakos ir padrąsinimo dėka aš šiandien rašau šią knygą. Mane ypatingai įkvepia tokios kaip jo ir kitų žmonių gyvenimo istorijos. Jos rodo į nepaprastą Dievą, kuriam tarnaujame, ir skatina mane būti Jam dar ištikimesnei.

Melody Mason