Maža bendruomenė, kuri įstengė!

Sietlo Centrinės korėjiečių anglakalbių Septintosios dienos adventistų bažnyčios bendruomenės Vašingtono valstijoje nariai tapo liudininkais to, kaip galingai Dievas atsako į maldą, kai visi su tikėjimu žengia kartu, tikėdamiesi didžių dalykų.

Martinas Kimas, pastorius ir maldos evangelistas, dalijasi jų atveju:

„Gruodį mūsų bendruomenė, pajutusi raginimą, kad visi turime daug aktyviau įsitraukti į Didžiojo pavedimo vykdymą ir pagalbą misijoms, pradėjo skirti visas laisvas aukas užsienio misijoms. Kaip ir paprastai, surenkamos aukos per mėnesį sudarydavo apie du šimtus dolerių. Tai buvo nedaug, bet žinojome, kad šie pinigai užsienyje galės pamaitinti nemažai alkstančiųjų fiziškai ir dvasiškai.

Sausį antrą kartą surinkus apie du šimtus dolerių, klausiausi užsienio misionieriaus pasakojimo apie tai, kaip Dievas parūpina išteklių, kad Jo darbas vyktų. Pajutau tikrą iššūkį, kai misionierius paklausė, ar mes kada nors turėsime pakankamai pinigų šiam darbui užbaigti. Ne! Žinoma, ne! Neužteks nei dešimt, nei šimto milijonų; vadinasi, turime išmokti judėti į priekį su tikėjimu, tikėdami, kad neišsemiamų išteklių Dievas mums viską parūpins.

Sutikdamas su šiuo iššūkiu, žinojau, kad jei su tikėjimu nežengsime į priekį, patikėdami Dievui tai, ką tik Jis gali padaryti, mes niekada neužbaigsime mums skirto darbo. Juk Jordano upė neprasiskyrė, kol vienas iš kunigų nenuleido kojos į vandenį. Dievas visada nori matyti savo žmones dirbančius su tikėjimu širdyse.

Taigi pradėjau melstis: ‘Viešpatie, noriu tikėdamas žengti į priekį. Noriu pamatyti, kaip darai tokius dalykus, apie kokius pasakojo šis misionierius. Viešpatie, ką Tu nori, kad mes padarytume savo mažoje bendruomenėje?’

Pradėjau galvoti apie mūsų ypatingą auką užsienio misijoms. Iš pradžių norėjau siūlyti Bažnyčiai melstis dėl penkių šimtų dolerių aukos, bet nusprendžiu, kad penkiems šimtams nereikia didelio tikėjimo. Daug meldęsis ir mąstęs, galiausiai padariau išvadą, kad mums prireiktų tikrai daug tikėjimo prašyti Dievą tūkstančio dolerių aukos.

Melody Mason