NAUJASIS RYTOJUS

Laukdami palaimintosios vilties ir mūsų didžiojo Dievo bei Gelbėtojo Kristaus Jėzaus šlovės apsireiškimo. (Laiškas Titui 2, 13)

Šiandien mums reikalinga stipri viltis, kuri palaikytų mus, kai horizontą užtemdys nežinomybės debesys. Į mūsų pasaulį veržiasi bauginantys pavojai. Paprasčiausias lagamino atidarymas, kelionė lėktuvu ar traukiniu, važiavimas per miestą tapo nauju stresu. Mes baugščiai dairomės per pečius.

Šiandien mums reikalinga viltis, nes mūsų protuose kyla grėsmingi klausimai: Kas bus ateity? Nejaugi paskutinis žodis priklausys teroristams? O gal kam kitam? Ar pasaulis baigsis sprogimu? O gal mūsų laukia kažkas geriau?

Aš tikiu, kad ateitis kai ko kito rankose. Tas kitas kurį laiką planavo geresnę pabaigą. Jėzus Kristus, baigiantis Jo žemiškajam tarnavimui, davė Savo mokiniams pažadą. Jis yra užrašytas: „Žmogaus Sūnus išsiųs Savo angelus, tie išrankios iš Jo karalystės visus papiktintojus bei nedorėlius“ (Evangelija pagal Matą 13, 41).

Jėzus pažadėjo sugrįžti, sunaikinti visą blogį ir pakeisti jį teisumu. Ateitis Jo rankose.

Kodėl aš tuo tikiu net teroro ir tragedijų metu? Nes Jis paliesdavo raupsuotuosius ir sugrąžindavo jiems sveikatą. Nes Jis paliesdavo aklųjų akis ir sugrąžindavo jiems regėjimą. Nes Jis paliesdavo paralyžiuotuosius bei demonų ap­sėstuosius ir sugrąžindavo juos į pilnavertį gyvenimą. Nes Jis ištardavo žodį, ir numirėliai atgydavo.

Taip, aš tikiu, jog Jis yra Tas, kurio rankose ateitis. Paskutinis žodis priklauso Jam.

Vienas įvykis yra pakankamai didelis, pakankamai šlovingas, kad nustelbtų viską, ką gali padaryti teroristai. Vie­nas debesis yra pakankamai skaistus, kad nustelbtų visus savižudžių išpuolių dūmus bei liepsnas. Jėzus pažadėjo, kad mes pamatysime „Žmogaus Sūnų, ateinantį debesyje su didžia galybe ir garbe“ (Evangelija pagal Luką 21, 27).

Po to, kai Jėzus pirmą kartą įsiterpė į istoriją, pasaulis jau nebebuvo toks pat. Kai Jis sugrįš, Jo karalystė apims visą pasaulį. Tada visi sergantys ir kenčiantys bus išgydyti. Tada visi „mirusieji Kristuje“ sugrįš į gyvenimą.

Šis pažadas gali suteikti mums tvirtą viltį ateičiai. Šventasis Raštas užtikrina, kad žemiškoji istorija pasibaigs šlovingu Jėzaus pasirodymu. Ne atominės bombos sprogimo sukeltas debesis, o Kristaus šlovės debesis valdys ateitį. Mes galime džiaugtis viltimi, kad mūsų Viešpats sugrįš.

Markas Finlis

Parašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.