Naujieji Klaipėdoje

Mūsų naujienos 2023-01-09

2022 m. gruodžio 31 d. sabatos rytą, kaip įprastai, Klaipėdoje vyko pamaldos. Kadangi tai paskutinė metų diena, Klaipėdos bendruomenė nutarė kartu praleisti laiką ne tik pamaldų metu, bet ir po jų prie bendrų pietų stalo.

Bendruomenės vyresnysis pasiūlė bendrus pietus ir bendravimą pratęsti jaunimo projekto “Draugai” nuomojamose patalpose.

Šios nedidelės patalpos yra išsidėsčiusios per tris aukštus. Kai buvo sugalvota pasinaudoti šiomis patalpomis, niekas negalvojo, kad žmonių susirinks tiek daug, o svarbiausia – kad visi puikiai sutilps! Iš viso tą dieną apsilankė 37 žmonės! 

Bendruomenės vyresnysis maloniai nudžiugo, kad dalyvavo ir rečiau besilankantys nariai, o taip pat atvažiavo ir jaunimas iš kitų miestų.

Šis renginys nebuvo planuotas. Idėja sutikti Naujus Metus buvo ekspromtinė, pradinė mintis buvo ta, kad reikia sukurti jaukią aplinką Lietuvos intravertiškam jaunimui, kuris norėtų sutikti Naujuosius kartu, o vietinė bendruomenė galės taip pat prisidėti, tačiau niekas nesitikėjo, kad bendruomenės nariai bus tokie aktyvūs ir bus iki pat vidurnakčio! Laikas praėjo nuostabiai – jauniausieji rinkosi viršutiniame aukšte žaisti žaidimų, vidurinioji karta patogiai įsitaisė antrame aukšte prie televizoriaus, kuriame buvo rodomas giesmių tekstas ir skambėjo fonogramos – visi norintieji galėjo giedoti, vėliau buvo dalinamasi padėkomis Dievui už tai kaip Jis veikė žmonių gyvenimuose, o visus liudijimus užviršavo padėkos maldos Viešpačiui. Buvo ir tokių, kurie norėjo pabendrauti asmeniškai, jie taip pat turėjo galimybę tai padaryti pirmame aukšte. 

Dievo Dvasia tą vakarą palietė visus ten buvusius. Tai buvo ypatingas vakaras. Atsiliepimai ir padėkos iš žmonių vis dar girdimi: „Pirmą kartą per 60 savo gyvenimo metų taip puikiai sutikau Naujuosius!“ , „Kol giedojo tik vyrai vieną giesmę – buvo nepakartojama jų klausyti – taip gera, šlovė Dievui!“, „Buvo labai gera ir smagu, gailiuosi, kad nelikau iki pat galo ir išvažiavau anksčiau“, „Viskas buvo nuostabu, džiaugiuosi, kad dalyvavau, maistas irgi buvo labai skanus – gavome net picų vakarienei!” – taigi iš girdimų atsiliepimų bendruomenės vyresnysis padarė išvadą, kad tokio laiko bendruomenei reikia dažniau, todėl buvo nuspręsta bendrus pietus daryti kartą per mėnesį tol, kol bus galimybė rinktis tose patalpose.

Tą dieną pamaldose lankėsi vienas brolis iš Žemaitijos, kuris pakvietė visus bendruomenės vyrus pas save į sodybą. Šis pakvietimas buvo mielai priimtas ir jau po savaitės, penktadienio popietę du ekipažai nuvažiavo išsimaudyti eketėje ar sniege. Laikas buvo praleistas puikiai, artimas ryšys ir draugystė mezgasi vis labiau. 

Laukite tęsinio arba prisijunkite!

Lolita