Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

NAUJOS PRADŽIOS DIEVAS 0 2020-11-07 — 03:43

Laiduoju tikrai žinąs, ką užsimojau dėl jūsų, – tai VIEŠPATIES žodis, – dėl jūsų gerovės, o ne dėl žalos! Noriu jums suteikti vilties sklidiną ateitį. (Jeremijo pranašystė 29, 11)

Dievo planai mums yra geresni, nei galime įsivaizduoti. Jis – šviesesnio rytojaus Dievas. Jis – daug žadančios ateities Dievas. Dievas gali surinkti mūsų išblaškytas svajones ir sukurti mūsų gyvenime kažką nuostabaus. Jis turi nuostabų sugebėjimą atnaujinti gyvenimus. Jis – naujos pradžios Dievas. Viena jauna moteris, kurią pavadinsiu Lesli, atsiuntė į mūsų laidą „Parašyta“ neįtikėtiną laišką. Jis liudija apie Dievo galią visiškai pakeisti mūsų gyvenimą.

„Esu atsidavęs Dievo vaikas, – rašė ji, – tačiau taip buvo ne visada. Mano tėvai išsiskyrė, kai man buvo dešimt metų. Šeimoje patyriau smurtą ir, sulaukusi keturiolikos, išėjau iš namų. Iki aštuoniolikos metų leidau dienas tai psichiatrinėse ligoninėse, tai pataisos įstaigose. Paskui ištekėjau, bet po kelerių metų išsiskyriau. Pradėjau piktnaudžiauti narkotikais ir alkoholiu. Įsivėliau į blogas kompanijas. Aš nekenčiau savęs ir netikėjau Dievą. Užsiiminėjau prostitucija, kad užsidirbčiau pinigų narkotikams. 1993 metais, būdama benamė, ištekėjau už narkomano. Kelis kartus norėjau nusižudyti. 1994 metais, po antrųjų skyrybų, pasijutau priėjusi liepto galą. Nusprendžiau kreiptis į narkomanų reabilitacijos įstaigą.

Ten sutikau Džoną. Išrašyti iš tos įstaigos mes persikėlėme gyventi į butą ir abu susiradome darbus. Atrodė, viskas klostosi puikiai. Vienintelė problema buvo ta, kad nebuvo kam užimti narkotikų ir alkoholio vietos. Po keturių mėnesių mes vėl į juos įnikome.

Vieną vakarą pasiginčiję mes ėmėme aiškintis, ką žinome apie „aukštesniąją jėgą“. Paskui atsiklaupėm ir sukalbėjome nuoširdžiausią maldą savo gyvenime! Kitą dieną, kai Džonui kilo pagunda išgerti alkoholio, jis išgirdo balsą – tokį aiškų, tarsi kažkas kalbėtų jam prie pat ausies: „Tu prašei Manęs tai pašalinti, ir Aš pašalinau“. Nuo tada prasidėjo mūsų kelionė namo. Nuo tada pradėjome skaityti Bibliją ir žiūrėti krikščionišką televiziją. Mes siuntėme paaukojimus į įvairius televizijos tarnavimus, ir vienas iš jų – „Parašyta“.

Kelionė į tiesą prasidėjo 1995 metų liepą. Rugpjūtį mes gavome paštu lankstinuką, kviečiantį į Apreiškimo knygos seminarą vietiniame viešbutyje. Dideliam mūsų džiaugsmui, visi pamokslai buvo paremti brangiuoju Dievo Žodžiu. Mes nepraleidome nė vieno susirinkimo. Atviromis rankomis, protais ir širdimis priėmėme visas mums dėstomas tiesas. Daugiau sužinoti apie sabatą buvo toks džiaugsmas. Visa tai atrodė labai prasminga, ir mes džiaugėmės, kad Dievas pasidalys Savo meile ir tiesa su tokiais nevertais žmonėmis, kaip mes. Apvaizdos ranka nuvedė mus į Jo likučio Septintosios dienos adventistų bažnyčią. 1995 metų pabaigoje mes susituokėme ir buvome pakrikštyti. Mes džiaugiamės savo naujuoju gyvenimu, viltingai laukdami Kristaus antrojo atėjimo. Dėkoju jums už tai, kad prisidėjote prie mūsų atsivertimo istorijos.“ Koks liudijimas! Dievas „Savo jėga, veikiančia mumyse, gali padaryti nepalyginti daugiau, negu mes prašome ar išmanome“ (Laiškas efeziečiams 3,20). Jo jėga didesnė už mus sukausčiusį blogį. Jo jėga didesnė už šlykščius mus pavergusius įpročius. Atverkite Jam širdį jau šiandien. Teplūsta vidun Jo jėga. Jis – naujos pradžios Dievas.

Markas Finlis

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!