Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Naujųjų metų renginys Kaune su Lietuvos bažnyčios jaunimu 0 2019-01-10 — 19:32

Lietuvos Bažnyčios jaunimas šventė Naujuosius metus Adventistų bažnyčioje Kauno maldos namuose. Dalyviai buvo suvažiavę iš įvairių miestų: Klaipėdos, Mažeikių, Šiaulių, Panevėžio, Kėdainių ir kitų miestų bei, žinoma, iš Kauno. Mūsų tikslas buvo prasmingai ir palaimintai sutikti Naujuosius metus, auginti bendrystę.Iš pradžių jaunimas aplankė ligoninę ir senelių slaugos namus pagiedodami ir palinkėdami seniems žmonėms sveikatos, Dievo artumo, stiprybės ir ramybės bei vilties per ateinančius metus. Klausytojai buvo labai palaiminti bei susigraudinę už giesmes ir tokį gausų, jaukų bei šiltą jaunimo apsilankymą. Jaunimas pagiedojo giesmę ir parduotuvėje, po kurios pardavėjos paprašė giesmės žodžių, nes joms labai patiko šis muzikinis palinkėjimas.

Vėliau dalyviai turėjo įvairių smagių veiklų, kiekvienas miestas buvo parengęs savo programą:  protmūšį, nominacijas su prizais, žaidimus ir kt. Pačius Naujuosius metus sutikome ant Šilainių kalno, žiūrėdami fejerverkus.

Antrą dieną pradėjome Edvino pravesta dvasine dalimi iš Biblijos. Vėliau žaidėme įvairius žaidimus, bandėme atmintinai prisiminti Biblijos eilutes. Dalyviai buvo patenkinti susitikimu.Tikiuosi, kad ir jūs taip palaimintai ir prasmingai sutikote Naujuosius.

 

Parengė Ernestas Marozas

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!