Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

NEĮKAINUOJAMAS LOBIS 0 2020-07-29 — 01:56

Dangaus karalystė panaši į dirvoje paslėptą lobį. Atradęs jį, žmogus niekam nesako; iš to džiaugsmo eina, parduoda visa, ką turi, ir perkasi tą dirvą. (Evangelija pagal Matą 13, 44)

Koloradas garsėja savo turtinga sidabro ir aukso kasyklų istorija. Vienas iš sėkmingiausių Kolorado kalnakasių ankstyvuoju Vakarų laikotarpiu buvo žmogus, vardu Horacijus Taboras (Horace Tabor). Iš vietovės, esančios netoli Kripl Kryko, jo vadinamos „neprilygstamąja kasykla“, jis uždirbo milijonus. Aptekęs pinigais, jis pradėjo gyventi, kaip nori. Taboras išsiskyrė su žmona ir vedė aukštuomenės gražuolę Beibi Do (Baby Doe). Tačiau netrukus juos ištiko nesėkmė. Krito aukso ir sidabro kainos. Taboras paskendo skolose. Gyvenimo pabaigoje jis mirė sugniuždytas ir vargšas. Pasakojama, jog prieš mirtį jis pasakė Beibi Do: „Tikėk neprilygstamąja kasykla. Niekada jos neapleisk. Ji suteiks tau viską, ką aš praradau“.

Nors veikiai jo žmona neteko teisės naudotis šia kasykla, dėl kažkokios priežasties Beibi Do nusprendė apsistoti apgriuvusiame sandėliuke netoli jos, ir išgyveno ten (leidus naujiesiems kasyklos savininkams) iki savo mirties 1935 metais. Neprilygstamoji kasykla išseko. Jei Beibi Do būtų vis tiek tikėjusis iš jos pasakiškų turtų, jos viltys būtų žlugusios.

Tačiau viena kasykla niekada neišseks. Egzistuoja vienas gerovės šaltinis, kuris duoda vis daugiau ir daugiau. Tai begalinės tiesos kasykla. Dievo malonės turtai niekada nebus išsemti. Jėzus – tai paslėptas lobis. Mūsų Gelbėtojas brangiau už viską, ką mes turime.

Kažkas pasakė, kad auka – tai atiduoti mažesnės vertės dalyką ir mainais gauti vertingesnį. Pavyzdžiui, kai žmogus meta rūkyti, jis atsisako ne tokio jau vertingo dalyko – cigarečių, kurios sukelia vėžį bei širdies ligas, o už tai gauna kai ką vertingesnio – gerą sveikatą. Jėzaus meilė yra neįkainuojama. Jo malonė neprilygstama. Priimdami Jėzų, mes gauname ramybę, atleidimą, jėgą ir tikslą. Pagalvokite apie tai. Kai Kristus įžengia į mūsų gyvenimą, mes gauname vidinę ramybę. Jis suteikia mums ramaus saugumo jausmą. Jis išvaduoja mus iš kaltės jausmo dėl praeities nesėkmių. Jis nutildo kaltinančius smerkiančios sąžinės balsus. Kristuje mes gauname jėgą. Jis suteikia antgamtinę jėgą gyventi. Jis stipresnis už mus saistančius įpročius.

Malonės jėga didesnė už nuodėmės jėgą. Kristuje mes įgyjame naują tikslą gyventi. Kristus suteikia mums naują kryptį mūsų gyvenime. Jis suteikia gyvenimui naują prasmę. Nėra didesnio lobio. Nėra nieko vertingiau. Nėra nieko brangiau. Kristus – kasykla, kuri niekada neišseks.

Markas Finlis

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!