Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

NEĮKLIMPKITE RUTINOJE 0 2021-02-27 — 02:47

O teisiųjų takas – tarsi aušros šviesa, vis labiau švintanti iki skaisčios dienos. (Patarlių knyga 4, 18)

Dveitas L. Mudis (Dwight L. Moody), vienas iš garsiausių šiuolaikinių evangelistų, visada troško mokytis. Jis degė troškimu kiekvieną dieną augti Kristuje.

Vienoje ilgoje savo, kaip pamokslininko, kelionėje Mudis važiavo traukiniu su giesmių atlikėju, vardu Tauneris. Vienas išgėręs vyriškis su pamušta akimi atpažino Mudį ir pradėjo traukti giesmes. Evangelistas nepanoro su juo bendrauti ir pasakė: „Eime iš čia“. Tačiau Tauneris atsakė, jog visi kiti traukinio vagonai sausakimši.

Tuo metu tarp eilių žingsniavo konduktorius. Vis dar suirzęs Mudis sustabdė jį ir parodė girtuoklį. Konduktorius priėjo ir švelniai nuramino žmogų. Jis nuplovė ir aptvarstė girtuoklio akį, paskui palydėjo iki jo vietos, kur šis užmigo. Kiek pagalvojęs Mudis pasakė savo bendražygiui: „Man tai siaubingas priekaištas“. Mudžio žodžiais, konduktorius pasielgė kaip gailestingasis samarietis, o jis pats sureagavo kaip abejingasis fariziejus. Šią jį sugėdinusią istoriją per savo pamokslus Mudis pasakodavo kone visą likusį savo gyvenimą.

Nors Mudis buvo galingas pamokslininkas, jis reguliariai užleisdavo sakyklą kitiems, atvykusiems pamokslinin­kams ir su Biblija rankose žymėdavosi jų mintis. Mudis – ryškus pavyzdys, kaip reikia trokšti mokytis, augti ir vis daugiau sužinoti apie Dievo tiesą.

Šiandien Dievas gali mėginti jums ką nors apreikšti.

Aplinkybės, su kuriomis susiduriame kiekvieną dieną, parodo, kas mes esame ir kuo tapome. Jei mumyse nėra pykčio, mūsų nesupykdys jokia situacija. Jei mūsų širdy netarpsta kartėlis, jis nepasireikš, kad ir kokia būtų neteisybė. Jei nesame gašlūs, joks flirtas nepažadins gašlumo. Jei mūsų sąžinė švari, mes neišnaudosime nė geriausios progos pasipelnyti.

Kiekvienos dienos gyvenimiškos situacijos atskleidžia, kokios iš tikrųjų yra mūsų širdys. Dievas nori, kad mes atvertume savo problemas ir galėtume su jomis sąžiningai kovoti. Kartais Jis leidžia mums išvysti skausmingus apreiškimus apie tai, kas mes iš tikrųjų esame, kad galėtume atverti Jam viską, kas yra mūsų širdyje. Jis puikiausiai sugebės tai sutvarkyti. Leiskite Jo dvasiai parodyti, kas iš tikrųjų yra jūsų širdyje šiandien, ir apsispręskite nuolatos augti Jėzuje.

Markas Finlis

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!