Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

PAKLUSNUMAS KRISTUI MŪSŲ GYVENIME 0 2018-10-03 — 00:23

Aš gyvenu, tačiau nebe aš, o gyvena manyje Kristus. Dabar, gyvendamas kūne, gyvenu tikėjimu į Dievo Sūnų, kuris pamilo mane ir paaukojo save už mane (Gal 2, 20).

Kadangi mes iš prigimties esame nusidėjėliai, o be bendravimo su Kristumi negali būti tikrojo teisumo, mums lieka tik viena: kad tap­tume teisumo medžiais, pasodintais Viešpaties, turime priimti Jo ma­lonę bei atleidimą, turime nuolat su Juo bendrauti. „Nusidėjėlis tik Viešpatyje Dieve gali rasti viltį ir teisumą. Niekas negali būti teisus, jei netiki Dievą ir artimai su Juo nebendrauja“ (Testimonies to Ministers (Liudijimai tarnautojams), p. 367).

Nuodėmė – ne blogi darbai, o atskirtas nuo Kristaus gyvenimas, nesvarbu, ar jis geras, ar blogas. Jei mes gyvename toli nuo Kristaus, jei nebebūname su Juo, visi mūsų poelgiai, – tiek geri, tiek blogi, – yra sąlygoti mūsų egoizmo.

Kadangi iš prigimties esame nusidėjėliai, tai savo jėgomis ne­begalime duoti paklusnumo vaisių. Siekdami savo jėgomis gyventi kaip tikri krikščionys, tegalime duoti erškėčius ir dagius. Jei mums atrodo, kad krikščioniškojo gyvenimo esmė yra poelgiai, kuriuos ma­to kiti, tai visa, ką darome, bus netobula.

Dabar turime atsakyti į esminį klausimą: kas mūsų krikščioniš­kame gyvenime veikia: mes ar mumyse gyvenantis Kristus? Biblijoje aiškiai sakoma, kad Kristus nori gyventi mumyse, mumyse veikti, Jis iš savo palankumo skatina jus ir trokšti, ir veikti (Fil 2, 13). Kristus nori per mūsų tikėjimą gyventi mūsų širdyse (žr. Ef 3, 17).

Jei mes priklausome nuo mūsų paklusnumo, tai niekada nieko, išskyrus paklusnumą, ir negalime tikėtis. Bet jei mumyse gyvena Kris­tus, tai visa, ką Jis mumyse daro, yra tobula. Kai Jis mumyse gyvena ir mus kontroliuoja, mūsų paklusnumas Dievui yra tobulas. Už savo paklusnumą turime būti dėkingi mumyse gyvenančiam Kristui.

Teisusis gyvens tikėjimu. Jei tie, kuriems atleista, Kristaus teisumo dėka tiki Jėzų ir tuo tikėjimu gyvena, tai jie gali Jam paklusti. Jei mes tikėjimo Kristumi dėka kasdien gyvename krikščionišką gyvenimą, jei Kristus gyvena mumyse, tai mes iš tikrųjų galime tapti paklusnūs.

Morisas L.Vendenas

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!