Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Pasaulinė jaunimo diena 2017 0 2017-03-30 — 11:07

Lietuvos jaunimas iš Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos, Kėdainių ir kitų miestų kovo 18 dieną susirinko Kauno Adventistų maldos namuose. Iš ryto vyko pamaldos, į kurias aktyviai įsitraukė ir jaunimas – grojo, giedojo giesmes.

Šiais metais kovo 18 diena paskelbta pasauline jaunimo diena Adventistų bažnyčioje, trumpinama GYD (angl. General Youth Day). Plačiau apie šią dieną papasakojo jaunimo vadovas Virginijus Radžius. Jis ragino visus jaunus žmones eiti šią dieną tarnauti pasauliui – „būti pamokslu“ tiems, kurie nepažįsta Dievo. Tai reiškia, kad šią dieną adventistų jaunimas visame pasaulyje neturėtų sėdėti bažnyčiose, klausydamiesi pamokslo, bet patys eitų tarnauti aplinkiniams: ligoniams, vaikams, seneliams.

Po pamaldų didelis būrys jaunų žmonių pasiskirstę grupėmis išvyko į Kauno klinikas. Kiekviena grupė ėjo į skirtingus skyrius ir ten aplankė ligonius. Palatose buvo giedamos giesmės, skaitoma poezija, dovanojami rankų darbo angeliukai bei krikščioniškas laikraštis ,,Vilties šaltinis“. Dauguma ligonių svečius sutiko šiltai, kai kurie iš jų net braukė džiaugsmo ašarą. Tarnavimas ligoninėje jaunimui, ypač tiems, kurie dalyvavo pirmąjį kartą, paliko daug įspūdžių.

Vėliau, grįžus į maldos namus, grupės dalijosi tarnavimo patirtimi, buvo žiūrima vaizdo medžiaga, kaip vyksta GYD diena kitose šalyse. Vakare jaunimas žaidė įvairius žaidimus, kurie paliko daug teigiamų emocijų. Visi liko labai patenkinti turiningai ir linksmai praleista diena, įgyta nauja patirtimi ir atnaujintais tarpusavio santykiais.

Dovilė Bakonytė ir Snieguolė Bakonienė

autorius

Jurgita Kregždaitė. Komunikacijų skyrius. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

panašūs įrašai

Panašių įrašų nėra.

raktažodžiai

Raktažodžių nėra.

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!