Pasaulinė Sveikos gyvensenos Konferencija Loma Lindoje 2019

 

Nuo liepos 9 iki 13 dienos 2019 metais Loma Linda universitetas rengs trečią Pasaulinę Sveikos gyvensenos konferenciją. Šis kartas bus pirmasis, kai konferencija vyks Jungtinėse Amerikos Valstijose (https://news.adventist.org/en/all-news/news/go/2019-07-09/global-conference-on-health-and-lifestyle-2019/?fbclid=IwAR0r3gfgiw_dedaeLAwrV5dOURrVPLgcGhFkApPXPRlqR9vOQQn5zTxeQIc).

Kitais metais Loma Linda universitetas planuoja atidaryti naują, moderniausia Šiaurės Amerikoje ligoninę.

ŠIŲ METŲ AKCENTAS

Šiais metais didelis dėmesys skiriamas mokymui apie proto, kūno ir dvasios glaudų ryšį.

Žmonės dažnai galvoja apie sveikatą kaip apie fizinę būseną, tačiau sveikata taip pat yra susieta su protine, dvasine būsena ir socialine aplinka.

Daktaras Landless (http://healthministries.com/about) tiki, jog sveikatą lemia ne tik ką mes valgome, bet ir tai, kaip mes ilsimės, miegame, naudojamės technologijomis, tikime, meldžiamės.

Sveikatingumo žinia nėra tik savos sveikatos gerovės paieškos, bet ir mūsų sveikatos gerinimas tuo tikslu, kad galėtume geriau tarnauti kitiems.

PRANEŠĖJAI IR YPATINGI SVEČIAI

Šiais metais Pasaulinėje Sveikos gyvensenos konferencijoje dalyvaus geriausi pranešėjai iš viso pasaulio, kurie dalinsis tyrimais apie žmogaus smegenų ir kūno veiklą bei atskleis kaip gyvenimo būdas lemia mūsų visapusišką sveikatą.

Tarp pranešėjų bus Gary Fraser, David Williams ir Ted N. C. Wilson, Septintosios dienos adventistų bažnyčios prezidentas. Sveikata yra svarbiausias turtas įvairaus amžiaus, įvairių grupių ir tautybių žmonėms.

KAS TOLIAU

Paklaustas, kas vyks toliau kai baigsis konferencija, daktaras Landless atsakė, jog tarnystė: “nesibaigs, kol Jėzus negrįš. Darbas tęsiasi. Tai kelionė, skirta įkvėpti institucijas, konferencijas, bažnyčias tęsti šį darbą visus metus.

Kiekviena bažnyčia turi tikslą tapti bendruomenės sveikatos centru, o kiekvienas narys – sveikos gyvensenos mokytoju arba medicinos misionieriumi.”

Jei norite būti šios kelionės dalimi ir sužinoti daugiau apie šia konferenciją ir panašias tarnystes, galite apsilankyti puslapyje conference.healthministries.com arba pasinaudoti žyme #GCHL19  ir tapti sekėju socialiniuose tinkluose.